Steam satın almadan alttaki resim gibi nasıl yapabilirim?

SandLOJ

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
47
Steam kütüphaneme oyun ekleyeceğim
Ama satın almadan alttaki resim gibi nasıl yapabilirim?

Ekli dosyalar

• Screenshot_2022-11-28-22-08-29-08.jpg
    Screenshot_2022-11-28-22-08-29-08.jpg
    237.3 KB · Görüntüleme: 38

KOCAEFE

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
503
Bazen deneme için kısa süreli oyunu veriyorlar. O sırada indirmiş birisi için bu sayfa mümkün oluyor. Satın alması gerektiği o yüzden görünüyor ve oyun kütüphanede görünse de oynayamaz satın almadan.

KS

SandLOJ

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
47
Bazen deneme için kısa süreli oyunu veriyorlar. O sırada indirmiş birisi için bu sayfa mümkün oluyor. Satın alması gerektiği o yüzden görünüyor ve oyun kütüphanede görünse de oynayamaz satın almadan.
Peki o denemeyi nasıl alabilirim

mertaliozturk

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
323
Steam kütüphaneme oyun ekleyeceğim
Ama satın almadan alttaki resim gibi nasıl yapabilirim?
Hocam eğer epic games,ubisoft,origin,game pass vs gibi site ve platformlardan oyuna sahipseniz steam kütüphanenizde saat görmek istiyorsanız vs kütüphanenize gelin sol altta oyun ekle var ordan ekleyeceğiniz oyunun dosya konumunu bulun seçin

KS

SandLOJ

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
47
Hocam eğer epic games,ubisoft,origin,game pass vs gibi site ve platformlardan oyuna sahipseniz steam kütüphanenizde saat görmek istiyorsanız vs kütüphanenize gelin sol altta oyun ekle var ordan ekleyeceğiniz oyunun dosya konumunu bulun seçin
Sağolun ama ben onu sormamıştım

atlas

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
7
Attığınız ekran görüntüsü GeforceNow'dan oyuna sahip olmadan giriş yapılmış ve satın al seçeneği çıkıyor. Başka türlü yapamazsınız.

SmileFate

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
833
Resimde ki kişi, ya oyunu daha önce satın aldı ve indirdi sonradan iade etti ya da farklı bir hesapta indirmiş gözüküyor...

Bilgisayarınızda yüklü ama Steam hesabınızda olmayan bir oyunu kütüphaneye eklemeyi mi soruyorsunuz acaba?

KS

SandLOJ

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
47
Resimde ki kişi, ya oyunu daha önce satın aldı ve indirdi sonradan iade etti ya da farklı bir hesapta indirmiş gözüküyor...

Bilgisayarınızda yüklü ama Steam hesabınızda olmayan bir oyunu kütüphaneye eklemeyi mi soruyorsunuz acaba?
Onu sormadım steamde var benim kütüphanemde olmayan oyun nasıl eklenir (para vermeden)

SmileFate

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
833
benim kütüphanemde olmayan oyun nasıl eklenir (para vermeden)
Ücretli oyunları;

1- Ücretsiz hafta veya ücretsiz hafta sonu gibi fırsatlarda oyunu kütüphanenize ekleyebilirsiniz (2~7 gün ile sınırlı).
2- Bunun dışında oyun yayıncıları, bazen oyunlarına kısa süreliğine ücretsiz olarak dağıtıyor ve bu dağıtımda, aldığınız oyun kütüphanenizde ömür boyu duruyor. / Bu kampanyaları takip etmek için forumdaki fırsat kategorisini takip edebilirsiniz. Ben dahil, forumda bu paylaşımları yapan arkadaşlarımız var.
3- 1 ve 2'nin dışında ücretli bir oyunu hiçbir şekilde para vermeden alamazsınız.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Geri