Soru Steam Takılıyor

Nep

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Hocamlar merhaba. Birkaç ay öncesine kadar hiç bir sorun yokken şimdi steamdeki tüm oyunlar takılıyor. Bu takılma sürekli ve neredeyse 1-2 saniyede bir oluyor. Çok ufak bi takılma ama çok rahatsız ediyor. Fps düşüklüğü olmuyo ama. Bir bilgisi olan yardımcı olursa sevinirim.

massiveRAIN

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
38
Oyunlar genel olarak bilgisayarı zorlayan sistemlerdir , normal video , internet siteleri gibi uygulamalar bilgisayarlar için basittir donma kasma hissetmezsiniz. Ama oyunda önceden yok şimdi oluyorsa driver güncelliğinizi kontrol edin , virüs taraması yapın , bilgisayarı yoran virüs olabilir. Temiz diyorsanız güzel bir format kendine getirir herşeyi

KS

Nep

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Oyunlar öyle sistem gerektiren oyunlar değiller. Zaten önceden sıkıntısız oynuyordum. Driver güncel mi nasıl bakarım ya da güncellerim bilmiyorum. Önerileriniz için sağ olun hocam.

massiveRAIN

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
38
Oyunlar öyle sistem gerektiren oyunlar değiller. Zaten önceden sıkıntısız oynuyordum. Driver güncel mi nasıl bakarım ya da güncellerim bilmiyorum. Önerileriniz için sağ olun hocam.

windows aramasına güncelleştir yazınca cıkar zaten , windows güncelliğini kontrol et ayarlardan , ekran kartı programına girdiğin zaman ordada göreceksin güncelmi değilmi

KS

Nep

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
teşekkürler.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Geri