Steam Üzerinden Multiplayer Oyun Tavsiyesi

kimiki

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
120
Merhabalar.

Uzun yıllardır biriktirmiş olduğum CS:GO kasalarımı bugün sattım. 1500 TL param mevcut. Abimin hesabından da 1000 kadar en az para gelecek kasaları satınca. Abilerime ve kendime oyun almak istiyorum. Genelde Half-Life ve Worms oynayan insanlarız. Şu an alacağım oyunlar şunlar:
  • Rust
  • Hunter: Call of the Wild
  • Forza Horizon 5 (belki)
  • Battlefield 1 yada 5

Sizce bunlardan başka ne alabilirim? Sistemlerin hepsi canavar gibi o yüzden oyunların sistem özellikleri hiç fark etmez. Teşekkürler.

Moderatörün son düzenlenenleri:

Habil

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
4
Merhabalar.

Uzun yıllardır biriktirmiş olduğum CS:GO kasalarımı bugün sattım. 1500 TL param mevcut. Abimin hesabından da 1000 kadar en az para gelecek kasaları satınca. Abilerime ve kendime oyun almak istiyorum. Genelde Half-Life ve Worms oynayan insanlarız. Şu an alacağım oyunlar şunlar:
  • Rust
  • Battlefield 1 yada 5

Sizce bunlardan başka ne alabilirim? Sistemlerin hepsi canavar gibi o yüzden oyunların sistem özellikleri hiç fark etmez. Teşekkürler.
Hayatta kalma temalı bir oyun tavsiye etmek istiyorum adı : Valheim , oyunun grafikleri çok iyi değil grafikten kısılan ama diğer her şeye önem verilen bir oyun bakın inceleyin beğenirseniz oynarsınız

ikinci oyun önerisi ise fbı olarak mekanlara baskın yapıyorsunuz gerçekle birebir detaylar var oyunun adı ise : Ready or Not ister arkadaşlarınızla isterseniz botlara karşı

BanditFD

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
43
Merhabalar.

• Rust
  • Battlefield 1 yada 5

Ark Survival Evolved

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri