Soru Steamden Fifa 23 Alınır Mı?

alitufan55

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
46
Steamde incelemelerine baktığımda inanılmaz karışık ama şuan indirim fiyatıyla 280 TL'ye değer mi? Ona göre almayı planlıyorum. Karışık olması kafamı epeyce karıştırdı. Kimisi 7 saat felan oynadıktan sonra oyuna bir daha giremememiş iade de edememiş doğru mu yani bunlar?

A. Morgan

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
52
Steamde incelemelerine baktığımda inanılmaz karışık ama şuan indirim fiyatıyla 280 TL'ye değer mi? Ona göre almayı planlıyorum. Karışık olması kafamı epeyce karıştırdı. Kimisi 7 saat felan oynadıktan sonra oyuna bir daha giremememiş iade de edememiş doğru mu yani bunlar?
Benim bildiğim kadarıyla AMD tarafında kronik bir paket açma problemi var. FUT'ta paket açarken sürücüsü çöken insanlar biliyorum. Nvidia tarafında sorun yaşayanlar AMD'ye kıyasla çok çok az.

Fakat insanların bu sorunları yaşaması, senin de aynı sorunları yaşayacağın anlamına gelmez. Ben problemsiz bir şekilde oynuyorum oyunu şu an, eski FIFA'ların tadını vermiyor ama oynatıyor kendisini.

Son düzenleme:

Hüsom

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
761
defalarca forumda konu açıldı fifa23e girilmiyor diye yani illaki uyumluluk sorunları giderilir istersen şimdi al istersen sorunlar giderilince ama fiyat yükselebilir

Berking

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
312
Bende 2 haftadır oynuyorum. Maç başlarken 1 kere kapandı dahada sorun yaşamadım

KS

alitufan55

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
46
Anlıyorum ben nvidia kullanıyorum. Şimdi düşünüyorum FIFA 24 ü beklerim sorun yok ama bir çıktığında 1K - 2K olursa nasıl olacak bunu düşününce yani zam olayını mantıklı geldi tabi almak

mertaliozturk

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
323
Hocam oyuna girme evet sorunlu bir 15dknız gidiyor sonra giriyorsunuz gerçekten her sene kakalıyorlar aynı oyunu ama yapacak birşey yok başka futbol oyunu yok kariyer yapmalı veya fut gibi , futbolu seviyorsanız alın kesinlikle ama gerçekten geçen senenin sadece isim değişmiş hali

Anlıyorum ben nvidia kullanıyorum. Şimdi düşünüyorum FIFA 24 ü beklerim sorun yok ama bir çıktığında 1K - 2K olursa nasıl olacak bunu düşününce yani zam olayını mantıklı geldi tabi almak
Fifa 24 yok son futbol oyunu fifa ismiyle çıkacak seneye ea fc 24 çıkacak ondada bazı lisanslar sorunlu olabilir bence sezonun yarısı bitmişken almayadabilirsiniz

KS

alitufan55

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
46
Hocam oyuna girme evet sorunlu bir 15dknız gidiyor sonra giriyorsunuz gerçekten her sene kakalıyorlar aynı oyunu ama yapacak birşey yok başka futbol oyunu yok kariyer yapmalı veya fut gibi , futbolu seviyorsanız alın kesinlikle ama gerçekten geçen senenin sadece isim değişmiş hali

Fifa 24 yok son futbol oyunu fifa ismiyle çıkacak seneye ea fc 24 çıkacak ondada bazı lisanslar sorunlu olabilir bence sezonun yarısı bitmişken almayadabilirsiniz
hocam bende bir tane kol var canımda bir futbol oynamak çekiyor herhalde en son pes13 ve pes16 ları oynadım yani çok sezonmuş falanmış felan keyfi oynamalık tabi onlinede kasılmakta alıyorum bilemedim

mertaliozturk

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
323
hocam bende bir tane kol var canımda bir futbol oynamak çekiyor herhalde en son pes13 ve pes16 ları oynadım yani çok sezonmuş falanmış felan keyfi oynamalık tabi onlinede kasılmakta alıyorum bilemedim
Ben kariyer için aldım güzel sarıyor 280tl pahalı keşke her sene yenilik gelse ama yapacak birşey yok futbol seviyorsanız alıp oynamanızı kesinlikle tavsiye ederim gerçekten futbol konusunda tatmin ediyor tabi eksikler var ama bence gayet iyi futbol oyunu

KS

alitufan55

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
46
Ben kariyer için aldım güzel sarıyor 280tl pahalı keşke her sene yenilik gelse ama yapacak birşey yok futbol seviyorsanız alıp oynamanızı kesinlikle tavsiye ederim gerçekten futbol konusunda tatmin ediyor tabi eksikler var ama bence gayet iyi futbol oyunu
değerli bilgileriniz için teşekkür ederim

Berking

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
312
arkadaşıma fifa 2023 alıcaz nerede şuanda en ucuz bilen var mı ?

SeyfullahTopaloglu

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
5

Hayır ben uzun süredir oynuyorum çok memnunum oyunda problem yok sadece kurumdan sonra bir kaç problem oluyor o da güvenilik protokolü ile alakalı çözmesi çok basit
Onun dışında oyunu nereden alırsan al origin üzeriden gireceksin ben Ea gameden 250 TL'ye almıştım istersen birde oraya bak sonra karar verirsin

Berking

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
312
Steamde indirim yok 699₺

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Geri