Steelseries Aerox 3 Mousepad Önerisi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

xlinus

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
56
Merhaba,

Steelseries Aerox 3 mouse kullanıyorum şu anda standart Razer Goliathus mouse pad var. Daha iyi bir mouse pad almak istiyorum öneri yapar mısınız? Uzun ve geniş bir şey olsun 90x40 veya daha büyük. Bütçe 300 TL kadar, fark yaratan bir ürün ise 300 TL'de aşabilirim.

Moderatörün son düzenlenenleri:

PurpleWebb

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
446
Teşekkürler, bu nasıl sizce?
Ürünün kumaş kalitesi kayganlığı vs bir SteelSeries olmaz idare ettirir ama Ugur hocanın dediği gibi mousenin kendi ürünlerini kullanmanız daha faydalı olur. Ben bu markayıda ilk defa duydum bu arada.

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,129
Bende daha önce duymadım bu markayı o yüzden bir şey diyemeyeceğim. Ama almışsınız Aerox 3 ürününü paraya kıyın aynı markadan bir ürün alın derim. Zaten markanın kendi sitesine girerseniz bu bağlantından, Teknik Özellikler kısmında Sensör altındaki IPS yani inç başına sensör hassasiyeti ayarının 300 IPS değerini sadece SteelSeries QcK yüzeylerinde verdiğini not olarak belirtiğini görürsünüz.

KS

xlinus

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
56
Ürünün kumaş kalitesi kayganlığı vs bir SteelSeries olmaz idare ettirir ama Ugur hocanın dediği gibi mousenin kendi ürünlerini kullanmanız daha faydalı olur. Ben bu markayıda ilk defa duydum bu arada.

Bende daha önce duymadım bu markayı o yüzden bir şey diyemeyeceğim. Ama almışsınız Aerox 3 ürününü paraya kıyın aynı markadan bir ürün alın derim. Zaten markanın kendi sitesine girerseniz bu bağlantından, Teknik Özellikler kısmında Sensör altındaki IPS yani inç başına sensör hassasiyeti ayarının 300 IPS değerini sadece SteelSeries QcK yüzeylerinde verdiğini not olarak belirtiğini görürsünüz.
QCK ürününü tercih ettim çok teşekkürler.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri