Öneri Steelseries Mouse Onerisi

SupremeKalel

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
53
Klavyem steelseries apex pro, kulakligim nova pro, mouse rival 5 ve mouse nin suan tekerlegi hafif ariza vermeye basladi. O yuzden yine steelseries ve kablolu bir mouse istiyorum. Aklimda aerox 5 var. İnternette forumlarda pek onerilmiyor genel olarak steelseries mouse ama tavsiye eder misiniz yine fikrinizi almak istedim. Rival 5 elime gayet iyi oturuyordu memnundum 2yil sonra tekerlegi uzdu.

Sahuraka

Moderatör
Moderatör
Tepki
4,150
Klavyem steelseries apex pro, kulakligim nova pro, mouse rival 5 ve mouse nin suan tekerlegi hafif ariza vermeye basladi. O yuzden yine steelseries ve kablolu bir mouse istiyorum. Aklimda aerox 5 var. İnternette forumlarda pek onerilmiyor genel olarak steelseries mouse ama tavsiye eder misiniz yine fikrinizi almak istedim. Rival 5 elime gayet iyi oturuyordu memnundum 2yil sonra tekerlegi uzdu.
Aerox 5 al o zmb

KS

SupremeKalel

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
53

Arthur Morgan

Co Admin
Co Admin
Tepki
1,790
ya steelseriesin bazı modellerinde click tuşları bozuluyor o canımı sıkıyor. Servis anında değişim yapıyor ama 2 yıl dolunca sıkıntı oluyor işte. aerox 5 ve sensei ten modellerinde var mı acaba o sorun ?
Evet olabilir ama kesin değil tabi. Steelseries olacak diye ısrar etmiyorsanız VXE R1 öneririm.

Minterowow

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
1
Sensei Ten kullandım 2 yıl müthiş bir mouse, ardından geçen hafta sensei ten'i abime verdim konfor bakımından daha iyi olan ancak alt segment olan Steelseries Prime'a geçtim her iki mouse ile deneyimim müthiş

KS

SupremeKalel

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
53
Sensei Ten kullandım 2 yıl müthiş bir mouse, ardından geçen hafta sensei ten'i abime verdim konfor bakımından daha iyi olan ancak alt segment olan Steelseries Prime'a geçtim her iki mouse ile deneyimim müthiş
Aciklama icin tesekkur ederim. Aerox 5i aldim Rival5 ten sonra baya rahat guzel hissettirdi. Begendim yani.

KS

SupremeKalel

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
53
Kimseye boyle davranma hakkina sahip degilsin
Herkesle ayni dusuncede olma zorunlulugum yok. Ben steelseries ekipmani seviyorum ve kullaniyorum. Bu sahis bana hem enayi diyerek sahsima hakaret ediyor hemde baskasina deneyimimden bahsedince alayci tavirla random atiyor. Ustelik kendisi yeni uye degil.

Greewe_Greew

Ekipman Uzmanı
Ekipman Uzmanı
Tepki
2,967
Herkesle ayni dusuncede olma zorunlulugum yok. Ben steelseries ekipmani seviyorum ve kullaniyorum. Bu sahis bana hem enayi diyerek sahsima hakaret ediyor hemde baskasina deneyimimden bahsedince alayci tavirla random atiyor. Ustelik kendisi yeni uye degil.
tamam :d ben sana enayi demedim steelseries mouse almak enayilik dedim üstüne alınman benle alakalı değil.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri