Fırsat Steelseries Qck Edge Large 169 ₺ !!!Stok Bi̇tti̇ !!!

dexmete

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
105
Piyasa fiyatı yaklaşık 500 lira olan SteelSeries QcK Edge Large mousepad gaming gecesi indirimlerinde 169 tl.

Piyasa fiyatı yaklaşık 500 lira olan SteelSeries QcK Edge Large mousepad gaming gecesi indirimlerinde 169 tl.

Konuyu açana kadar 30 stok tükenmiş :)
Yetişebildik şükür bu fırsata

KS

dexmete

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
105
Güzel bir mouse pad dir ihtiyacı olanların kaçırmaması gereken bir ürün.
Kargo ile beraber 189 liraya geldi. Vasat üstü mousepad ler bile bu fiyatlara bulunmuyor. İşin güzelliği edge modeli kenarlar dikişli. SS mousepad alan arkadasların en çok şikayetçi oldukları şey kenarlarından kalkma yapmasıydı. Dikişli kenar bu sorunu en aza indirecektir.

Mertay

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
948
çok iyi fiyat şu indirimleri kara cuma hayırlı cuma indirimlerinde göremedik şimdi nasıl oluyor kafam almıyor eline sağlık hocam

KS

dexmete

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
105
çok iyi fiyat şu indirimleri kara cuma hayırlı cuma indirimlerinde göremedik şimdi nasıl oluyor kafam almıyor eline sağlık hocam
Valla hiç umudum yoktu. Hatta önce 19.00 da itopya indirimlerine baktım sadece razer ın 2 mouse indirimi iyi sayılırdı. Onun dışında pek bir şey yoktu. Bir aydır mousepad indirimi kovalıyordum iyi denk geldi. Zaten bu gibi ürünlerde beklediğin ürünü gördüğün an o ürünü yan sekmede açıp saat 22.00 gibi bi refresh çekip almak lazım. Yoksa kart bilgilerini girene kadar stok bitiyor. 500 den 190 a neden bakarsan çok çok iyi indirim. Yakalamak lazımdı. Al satçı bile olsan iyi kazanç bırakırdı yani.
Eyvalah hocam

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri