Steelseries Qck Prism Cloth Mouse Pad Aşınma Sorunu

n7cati

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
225
Yaklaşık 1.5 aydır kullandığım bu moude padde bilek tarafında ve mouse koyduğum yerde aşınmalar ve beyazlaşamalar oldu, mouse daha az kayıyor , diğer bölgelerde çok kaygan ama mouseun hep olduğu yer de hafif takılıyor gibi, ne yapmam gerek bilgisi olan varmı? Rgb Olduğu İçin Yıkamak Sıkıntı Olabilir Diye Düşünüyorum

White Ravens

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
1,169
Yaklaşık 1.5 aydır kullandığım bu moude padde bilek tarafında ve mouse koyduğum yerde aşınmalar ve beyazlaşamalar oldu, mouse daha az kayıyor , diğer bölgelerde çok kaygan ama mouseun hep olduğu yer de hafif takılıyor gibi, ne yapmam gerek bilgisi olan varmı? Rgb Olduğu İçin Yıkamak Sıkıntı Olabilir Diye Düşünüyorum

Islak mendil ile temizlemeyi denediniz mi?

RGB kontrolcüyü suya sokmadığınız sürece sorun yaşamazsınız. Elektronik tek kısım orası.
1666437989512.png

White Ravens

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
1,169
Nemli bez ile temizledim beyazlıklar gitti fakat mouse koyduğum yer diğer yerlere göre hala daha az kayıyor :(

Peki satıcı ile iletişime geçtiniz mi?
Sanırım ürünü aldıktan birkaç hafta sonra şikayet etmeye başlamıştınız.

KS

n7cati

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
225
Peki satıcı ile iletişime geçtiniz mi?
Sanırım ürünü aldıktan birkaç hafta sonra şikayet etmeye başlamıştınız.
bu dediklerim tam 1 ay sonra olmaya başladı arkadaşlarımdada var ve aynı sorun onlardada var ne yapacağımı bilmediğim için konu açtım satıcı ile iletişime geçmedim çünkü amazondan aldım amazonun kendisi satıyordu yani

White Ravens

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
1,169
bu dediklerim tam 1 ay sonra olmaya başladı arkadaşlarımdada var ve aynı sorun onlardada var ne yapacağımı bilmediğim için konu açtım satıcı ile iletişime geçmedim çünkü amazondan aldım amazonun kendisi satıyordu yani
Amazon bu tür şeylerde çok yardımcı oluyor.
Amazon temsilcileri ile iletişime geçin, sorununuzu kısa ama anlaşılacak şekilde özetleyin.
Gelecek cevaba göre ne yapılabileceğine bakarız.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri