Soru Steelseries Rival 3 Almayı Düşünüyorum (Nisan 2023)

erayberkturkay

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
6
Steelseries rival 3 almayı düşünüyorum şuan ki mousum razer deathadder essential arasın da performans farkı var mıdır steelseries rival 3 iyi midir elime oturur mu aydinlatirsaniz sevinirim dostlar

p0RTaKaLLiM0NaTa

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Rival 3 kullandım tutuş açısından rahat ve güzel mouse tavsiye ederim ama bir tık eski kaldı belki daha farklı modeller tercih edilebilir. Bir süre sonra orta tekerleği bozulmuştu valorant oynadığım için işime yarayan bir tuştu. Şu an razer viper mini kullanıyorum o da iyidir. Senin kullandığın mouse ile arasında fark olacağını düşünmüyorum.

KS

erayberkturkay

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
6
Rival 3 kullandım tutuş açısından rahat ve güzel mouse tavsiye ederim ama bir tık eski kaldı belki daha farklı modeller tercih edilebilir. Bir süre sonra orta tekerleği bozulmuştu valorant oynadığım için işime yarayan bir tuştu. Şu an razer viper mini kullanıyorum o da iyidir. Senin kullandığın mouse ile arasında fark olacağını düşünmüyorum.
Fark olması lazım diye düşünüyorum ben açıkcasi tutuşu ele oturuşu falan daha iyi değil midir steelseriesin

Çağdaş Işık

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
4,761
Steelseries rival 3 almayı düşünüyorum şuan ki mousum razer deathadder essential arasın da performans farkı var mıdır steelseries rival 3 iyi midir elime oturur mu aydinlatirsaniz sevinirim dostlar
Ben kullanıyorum memnunum Claw tutuşum var programı vs. iyi oyunlarda hiç bir sorun yaşamdım daha.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri