Çözüldü Steelseries Rival 3 Mü Logitech G G102 Mü?

UKA

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
18

arkadaşlar hangisi daha iyi. bütçe 400 tl. ya da bu fiyat bandında başka öneriniz varsa bekliyorum.

Mehmet Erdoğan

Administrator
Admin
Tepki
796

arkadaşlar hangisi daha iyi. bütçe 400 tl. ya da bu fiyat bandında başka öneriniz varsa bekliyorum.
rival 3 daha iyi bence daha hoşuna gider

Mehmet Erdoğan

Administrator
Admin
Tepki
796
benim elim büyük 188 boyum var boydan gittim az küçük geliyor ama ben rahatsız değilim

yunusx36

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
3,016

Riva 3 sensör olarak daha iyi

KS

UKA

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
18
Hocam bütçenizi biraz arttırısanız 490 tlye steelseries prime mini var arttıramazsanız rival 3 alın
hocam bütçe arttırmam için beklemem lazım ama elimdeki mouse berbat ve scrollu bozuldu hemen değiştirmek istiyorum. rival 3 ve logitech gözüme iyi geldi. katar proyu da çok önermişler ama bu ikisinden birini almak istiyorum

Riva 3 sensör olarak daha iyi
aradaki fiyat farkı yok gibi zaten sensör olarak iyiyse direkt alıyorum

yunusx36

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
3,016
hocam bütçe arttırmam için beklemem lazım ama elimdeki mouse berbat ve scrollu bozuldu hemen değiştirmek istiyorum. rival 3 ve logitech gözüme iyi geldi. katar proyu da çok önermişler ama bu ikisinden birini almak istiyorum

Al hocam rival 3 sensör olarak her türlü önde

Greewe_Greew

Ekipman Uzmanı
Ekipman Uzmanı
Tepki
2,985

Hocam çok beklemiycekseniz bekleyip prime mini almanız önerimdir ama bekliyemiyorsanız rival 3 daha iyi

• Beğen
Reactions: UKA

ikikarefarki

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
56
İkisi de var bende. Logictechi eşime almıştım. DPI resetlenmesi gibi bir sorun yaşıyor.
Kişisel fikrim, rival3 her türlü daha iyi, hayırlı olsun.

• Beğen

reasy._w1

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
170

Gittiğim int kafede ikiside var ben normalde bunlardan daha büyük bir mouse kullanıyorum rival 3 tamam gerçekten fiyatına göre mükemmel bir mouse ama Logitech i kullandığında bana daha iyi geldi hem kalite olarak hemde sensör olarak

Greewe_Greew

Ekipman Uzmanı
Ekipman Uzmanı
Tepki
2,985
Gittiğim int kafede ikiside var ben normalde bunlardan daha büyük bir mouse kullanıyorum rival 3 tamam gerçekten fiyatına göre mükemmel bir mouse ama Logitech i kullandığında bana daha iyi geldi hem kalite olarak hemde sensör olarak
Hocam sensör öyle kişisel bir şey değil bariz olarak rival 3 daha iyi

• Beğen

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri