Steelseries Yazılım

coskun19_

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
1
Merhaba arkadaşlar ,bende steelseries artics 3 kulaklık vardı bu kulaklığı gg uygulamasına bağlayamıyordum , windows görmüyordu mağlum , kulaklığımı sattım , ve şuan

SteelSeriesArctis 5 2019 Edition RGB 7.1​

almak istiyorum bu kulaklık gg uyğulamasında görünüyor mu _? ve windows bağlantıda sıkıntı yaratıyor mu kullanan arkadaşlar bir yorum yaparsa sevinirim

Greewe_Greew

Ekipman Uzmanı
Ekipman Uzmanı
Tepki
2,985
Merhaba arkadaşlar ,bende steelseries artics 3 kulaklık vardı bu kulaklığı gg uygulamasına bağlayamıyordum , windows görmüyordu mağlum , kulaklığımı sattım , ve şuan

almak istiyorum bu kulaklık gg uyğulamasında görünüyor mu _? ve windows bağlantıda sıkıntı yaratıyor mu kullanan arkadaşlar bir yorum yaparsa sevinirim
Hocam yapmayın, bütçeniz nedir? Çok daha iyileri var

KS

coskun19_

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
1
Hocam benim mause ve klavyem Steelseries o yüzden steelseries almam gerek eğer farklı olursa olmaz :)

KS

coskun19_

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
1
Ahh ahhh… Steelseries kulaklıkar kalitesiz ama siz bilirsiniz alabilirsiniz
Ya öyle fazla oyun oynayan veya müzik dinleyen birisi değilim ama arada online oyunda cevap vermek istiyorum eski kulaklığımın windows desteği yoktu acaba bunda varmı veya steelseries 7 de kullanan arkadaşlardan bilgi gelirse alacağım

Greewe_Greew

Ekipman Uzmanı
Ekipman Uzmanı
Tepki
2,985
Ya öyle fazla oyun oynayan veya müzik dinleyen birisi değilim ama arada online oyunda cevap vermek istiyorum eski kulaklığımın windows desteği yoktu acaba bunda varmı veya steelseries 7 de kullanan arkadaşlardan bilgi gelirse alacağım
Hocam biraz beklerseniz bayram indirimi başlar o zaman güzel bi wireless kulaklık alırsınız ama şu steelseries olmak zorunda şeyinden kurtulmanız gerek

KS

coskun19_

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
1
Hocam biraz beklerseniz bayram indirimi başlar o zaman güzel bi wireless kulaklık alırsınız ama şu steelseries olmak zorunda şeyinden kurtulmanız gerek
Bu psikolojik ve maddi yönden beni etkiler ya 3 de steelseries olacak yada mause klavyeyi de satıp komple ekipman almam gerekir 😁😁

Greewe_Greew

Ekipman Uzmanı
Ekipman Uzmanı
Tepki
2,985
Bu psikolojik ve maddi yönden beni etkiler ya 3 de steelseries olacak yada mause klavyeyi de satıp komple ekipman almam gerekir 😁😁
Diğer ekipmanlarınız nedir? Steelseries kulaklıkta pek alınabilecek türde değil çok pahalı ama steelseries istiyorsanız başka seçenek yok gibi

Ahmeet_1

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
892

görünüyor diye biliyorum. arkadaşımda da arctis3 vardı bu yüzden 5 e gecti

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri