Sürat Kargo Nasıl Bir Firma

BlueNight

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
4
Merhabalar,

Hazır sistem satın alacağım firma Sürat Kargo ile anlaşmalı. Sürat Kargo kötü diyorlar, ürünler hasarlı geliyormuş vb. Sürat Kargo ile deneyimi olan arkadaşlar benimle paylaşabilir mi?

Moderatörün son düzenlenenleri:

Arthur Morgan

Co Admin
Co Admin
Tepki
1,959
Kargo firmalarının hizmeti şubeye göre değişir. Ama iyi bir kargo şirketi olmadığını söyleyebilirim. Çok kötüyüm denmez. Ama siz yine de endişelenmeyin. Yani bir sorun yaşamazsınız büyük ihtimalle.

KS

BlueNight

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
4
Kargo firmalarının hizmeti şubeye göre değişir. Ama iyi bir kargo şirketi olmadığını söyleyebilirim. Çok kötüyüm denmez. Ama siz yine de endişelenmeyin. Yani bir sorun yaşamazsınız büyük ihtimalle.
Değerli cevabınız için öncelikle çok teşekkürler. İnşallah dediğiniz gibi sorun yaşamam.

Alpi37

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
58
Ülkemizdeki çoğu kargo firmasında ne yazık ki hep bir sorun var. Bence kargo işi birazcık şans meselesi, Sürat, MNG, Yurtiçi, Aras hepsi hizmet olarak benzer. Şansınız varsa sorun yaşamıyorsunuz.

Genzo

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
287
Kalitesi şubeden şubeye değişen , fakat taşıdığı mala verdiği hizmete önem vermeyen sıradan bir kargo şirketi..

ForzaX

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
106
Sürat kargo şubeye göre değişmesine rağmen genel olarak iyidir. Ben şu ana kadar hiçbir firmayla sorun yaşamadım. Ups hariç. O çok gecikiyor. Bir aydan fazla beklemiştim.

serkan.cinar

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Merhabalar, ürünü hangi kargo firması ile alırsanız alın aktarma merkezleri ve şubelerin kalitesi ve personelin malzemeye davranışı önemli faktördür.
Tavsiyem, ürünü teslim alırken kontrol edin. Ambalajında ezilme, yırtılma vb. durum var ise kargo yetkilisine hasar tespit tutanağı yazdırıp ürününüzü geri iade edin.

hyzex

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
5
Hazır sistem satın alacağım firma Sürat Kargo ile anlaşmalı. Sürat Kargo kötü diyorlar, ürünler hasarlı geliyormuş vb. Sürat Kargo ile deneyimi olan arkadaşlar benimle paylaşabilir mi?
hocam elden alın alma imkanınız varsa

sercann0011

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
136
sistemim süratlegeldi bir sorun yoktu ezik kırık vs.

Murda

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
18
Sürat bizim buradaki en iyi kargo firması. Arkdaşım 10 günde Şişli'de kargosunu alamamıştı. Değişiyor.

rkarayel

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
881
Bana denk gelen şube çok uygun fiyatlı hocam, sağolsun otomatik adres diye isim benzerliğinden Afyon turu attirdilar kargoma. Varis şubesini arayıp kendi kargomu kendime geri yönlendirdim. Bu fiyata şehir turu makul geldi

Babapro21

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
98
Surat kargo aras kargo en iyi kargo firmaları cok ozenle getiriyorlsr urunleri.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri