Çözüldü Tarayıcı sorunu ( yardıım )

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

SoraGG

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
5
Sa hocam. Ben opera gx kullanıyordum onu kaldırdım google kurdum. sebebini bilmediğim şekilde "privatesearches.org" ile arama yaptığını gördüm varsayılan tarayıcı google arama motoruda google ama ne olursa olsun "privatesearches.org" ile arama yapıyor biraz araştırdım gizli sekme ile ilgili bilgiler çıktı çözemedim çözemezsem format atacağım

operada da aynı sorun vardı ondan kaldırdım

ACİL CEVAPLARSANIZ SEVİNİRİM :)

Çağdaş Işık

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
4,761
Sa hocam. Ben opera gx kullanıyordum onu kaldırdım google kurdum. sebebini bilmediğim şekilde "privatesearches.org" ile arama yaptığını gördüm varsayılan tarayıcı google arama motoruda google ama ne olursa olsun "privatesearches.org" ile arama yapıyor biraz araştırdım gizli sekme ile ilgili bilgiler çıktı çözemedim çözemezsem format atacağım

Google silip vivaldi yükleyin hocam ram daha az tüketiyor.

KS

SoraGG

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
5
Google silip vivaldi yükleyin hocam ram daha az tüketiyor.
Yok ya ben google'a alıştım başka tarayıcıları kullanamıyorum
(nasıl opera kullandın diye soracak olursanız = arama motorunu google kullandığım için sıkıntı olmuyodu)

SmileFate

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
833
Bilgisayarınızda Defender harici bir anti virüs programı varsa bilgisayarınıza tam tarama yaptırın. (Alternatif bir virüs koruma programınız yoksa MalwareBytes veya Avast kullanmanızı tavsiye ederim.)

Sorun hala devam ediyorsa bunları uygulamayı deneyin;
• Tarayıcınızındaki yüklü uzantıları kontrol edin. Sizin yüklemediğiniz herhangi bir uzantı varsa silin.
> Kendi yüklemiş olduğunuz uzantılarda varsa eğer bunlarıda devre dışı bırakıp deneyin
• Basit bir yöntem olarak Windows arama kısmından "program ekle veya kaldır" a girip bilmediğiniz programları silin.
> Şayet bilginiz dışında yüklü bir program varsa bunu Revo Uninstaller gibi 3. Parti araçlarla silin.

KS

SoraGG

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
5
Bilgisayarınızda Defender harici bir anti virüs programı varsa bilgisayarınıza tam tarama yaptırın. (Alternatif bir virüs koruma programınız yoksa MalwareBytes veya Avast kullanmanızı tavsiye ederim.)

• Tarayıcınızındaki yüklü uzantıları kontrol edin. Sizin yüklemediğiniz herhangi bir uzantı varsa silin.
> Kendi yüklemiş olduğunuz uzantılarda varsa eğer bunlarıda devre dışı bırakıp deneyin
• Basit bir yöntem olarak Windows arama kısmından "program ekle veya kaldır" a girip bilmediğiniz programları silin.
> Şayet bilginiz dışında yüklü bir program varsa bunu Revo Uninstaller gibi 3. Parti araçlarla silin.
Hepsini kontrol ettim ama birşey bulamadım.

KS

SoraGG

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
5

Okuldan bi arkadaş host dosyaları ile ilgili bir sıkıntı olduğunu söyledi sizce olabilirmi ?

ibrahimunaLife

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
347
Selamlar,

Aşağıda paylaştığım kütüphane link'i üzerinden bahsetmiş olduğunuz arama motoru gözüküyor ise silip deneyebilir misiniz.

chrome://settings/searchEngines

Muamma61

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
145

chrome://settings/search

buradan ayarı google olarak çevirmen yeterli olacaktır :)

SmileFate

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
833
KS

SoraGG

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
5
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Geri