Tarayıcılarımın Yavaşlığı

berkkucuk0

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Bütün tarayıcılarım saçma salak bir şekilde yavaş çalışıyor 50mbps üzerinde hız alıyorum ama opera gx olsun chorme olsun edge olsun hepsi çok yavaş bir şekilde çalışıyor 8gb ramim var ne yapmam lazım yardımcı olabilecek varsa sevinirim

S C O

Profesyonel Üye
Profesyonel Üye
Tepki
1,206
Bütün tarayıcılarım saçma salak bir şekilde yavaş çalışıyor 50mbps üzerinde hız alıyorum ama opera gx olsun chorme olsun edge olsun hepsi çok yavaş bir şekilde çalışıyor 8gb ramim var ne yapmam lazım yardımcı olabilecek varsa sevinirim
Hocam en çok hangisini kullanıyorsun tarayıcı olarak.

shogun

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
417
Arka planda çalışan uygulamaları kapatın.
Firefox+Ublock Origin eklentisi ile tekrar deneyin.

Agnostique

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
101
Tarayıcı yavaş çalışıyor dediğiniz, bir web siteye girdiğiniz de yavaş mı açılıyor?

Emirhanbayramf

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
108
Bu ara bendede öyle bir şey oldu. 1 gigabit internet kullanıyorum ona rağmen Chrome yavaş çalışıyor. Aralarında en hızlı çalışan açık ara Edge şuanlık.
Not: Format atıldı çözüm değil.

ardateo

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
859
hocam bende de olmuştu geçmişi ful temizle dedim düzeldi

KS

berkkucuk0

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Valla format harici herşeyi denedim ama düzelmiyor foruma bile girerken neredeyse 1 dk bekledim (oprea gx ağırlıklı olarak kullanıyıorum şu anda)

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri