Tc Mize Ulaşan Eleman Max Ne Yapar ?

kimbupabloo

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
21
Merhaba arkadaşlar bundan birkaç ay önce r4t sebebiyle bilgisayarıma erişip tüm bilgilerimi buldular. Sonra biscord uygulaması üzerinden tehdit ettiler tabi ben takmadım direk erişilien biscord hesabını sildim (tehdit mesajlarının videosunu çektikten sonra) sonra bilgisayarı formatladım.

Adam tüm bilgilerimi ele geçirdi tüm ailemin kimlik bilgilerini vs. Bu adam en fazla ne yapabilir yapabileceği en ağır şey nedir ?
(en fazla)
10 paket kapıda ödemeli k*ndom yollar
akrabalarıma whatsapp grubu kurup taciz eder.
başka yapabileceği birşey varmıdır ?
Konuşma tarzından belli oluyordu zaten bunu yapanın çocuk olduğu.
Ben bunu mahkemeye versem delili ile birlikte bişey elde edemeyeceğimi düşünüyorum çünkü Biscordun Türkiye ofisi yok, yani bu şahısı bulmak çok zaman alır veya hiç yapamayız Biscord istemesse herhangi bir bilgi vermez.
Bende meraktan sormak istedim en fazla ne yapabilir ?

Sahuraka

Moderatör
Moderatör
Tepki
4,492
Merhaba arkadaşlar bundan birkaç ay önce r4t sebebiyle bilgisayarıma erişip tüm bilgilerimi buldular. Sonra biscord uygulaması üzerinden tehdit ettiler tabi ben takmadım direk erişilien biscord hesabını sildim (tehdit mesajlarının videosunu çektikten sonra) sonra bilgisayarı formatladım.

Adam tüm bilgilerimi ele geçirdi tüm ailemin kimlik bilgilerini vs. Bu adam en fazla ne yapabilir yapabileceği en ağır şey nedir ?
(en fazla)
10 paket kapıda ödemeli k*ndom yollar
akrabalarıma whatsapp grubu kurup taciz eder.
başka yapabileceği birşey varmıdır ?
Konuşma tarzından belli oluyordu zaten bunu yapanın çocuk olduğu.
Ben bunu mahkemeye versem delili ile birlikte bişey elde edemeyeceğimi düşünüyorum çünkü Biscordun Türkiye ofisi yok, yani bu şahısı bulmak çok zaman alır veya hiç yapamayız Biscord istemesse herhangi bir bilgi vermez.
Bende meraktan sormak istedim en fazla ne yapabilir ?
Dava acarsan direkt discord o sohbet ve gecmisini (istenirse) devlete verir

solaris

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
245
İlk yapılması gerkenlerden çoğu yerde şu öneriliyor:
Kimlik bilgilerinin çalınmasına karşı e-Devlet'ten kontrol yapılmalı

KS

kimbupabloo

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
21
İlk yapılması gerkenlerden çoğu yerde şu öneriliyor:
Kimlik bilgilerinin çalınmasına karşı e-Devlet'ten kontrol yapılmalı

18 yaşını geçmediğim için böyle birşey yapamıyorum aileminde bundan haberi yok zaten adam ufak birşey yapsa aileme söylerdim fakat şimdi söylersem direk herşeyi yasakliyacaklar girdiğim en ufak siteye laf söylicekler

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri