Teknobiyotik alışveriş yapılır mı.

ugur29

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
31
Merhaba arkadaşlar. Teknobiyotik den arctic sıvı soğutucu almayı düşünüyorum ama çok olumsuz yorum var ne önerirsiniz.

ckribrahim

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
1,099
Reis aldım inşaallah video da anlattıkları gibi kaliteli ve uzun ömürlü olur. İlk defa sıvı soğutucu kullanıcam.
Sıvı soğutucu çok iyi o konuda için rahat olsun. Almadan önce kasana uyumluluğuna baktın mı ? Arctic sıvı soğutucu radyatörleri diğerlerinden 11mm daha kalın. Normal sıvı soğutucular 27mm radyatöre sahip Arctic 38mm. Ramlerine veya anakart soğutma bloklarına çarpabilir.

mutlu

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
537
Teknobiyotik, piyasadaki en güvenilir sitelerdendir.

KafadanKontak

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
250
Arctic MX-4 termal macunu bile bir Amazon Prime ve bir de Teknobiyotik orijinallik garantisiyle satıyor. İnternet satışları gittikçe daha çoık artıyor ve bunn da satıcı firmaya bir paketleme ve kargolama konusunda yükü oluyor. Yani ürünü elden çıkarmada biraz geciktirebilirler o kadar. YOksa gerisi zaten kargo firmasının sorumluluğunda. Yapacak bir şey yok.

mutlu

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
537
Arctic MX-4 termal macunu bile bir Amazon Prime ve bir de Teknobiyotik orijinallik garantisiyle satıyor. İnternet satışları gittikçe daha çoık artıyor ve bunn da satıcı firmaya bir paketleme ve kargolama konusunda yükü oluyor. Yani ürünü elden çıkarmada biraz geciktirebilirler o kadar. YOksa gerisi zaten kargo firmasının sorumluluğunda. Yapacak bir şey yok.
Ben daha önce ürün aldığımda aynı gün kargo yaptılar, ertesi gün de elime ulaştı.

Evet kesinlikle doğru, arctic markasının distribütörü olabilir bunlar yanlış hatırlamıyorsam.

BilgisayarcıGenç

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
1,269
Zamanında alışveriş de öneri de yaptım. Olumsuz bir geri dönüş olmadı. Son dönemde daha da iyilerdir diye düşünüyorum

KS

ugur29

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
31
Sıvı soğutucu çok iyi o konuda için rahat olsun. Almadan önce kasana uyumluluğuna baktın mı ? Arctic sıvı soğutucu radyatörleri diğerlerinden 11mm daha kalın. Normal sıvı soğutucular 27mm radyatöre sahip Arctic 38mm. Ramlerine veya anakart soğutma bloklarına çarpabilir.
B550 carbon anakartim sıkıntı olacağını sanmam üst seviye bı anakart kasa MSI gungnir 110R 240mm üst destekli. Sorun olmaz heralde.

ckribrahim

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
1,099
B550 carbon anakartim sıkıntı olacağını sanmam üst seviye bı anakart kasa MSI gungnir 110R 240mm üst destekli. Sorun olmaz heralde.
Kasan ile anakartının soğutucu blockları arasında ne kadar mesafe var ?
Kasan ile Ramlerin arasında ne kadar mesafe var ?

Bunları bilirsek daha iyi olur.

KS

ugur29

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
31
Kasan ile anakartının soğutucu blockları arasında ne kadar mesafe var ?
Kasan ile Ramlerin arasında ne kadar mesafe var ?

Bunları bilirsek daha iyi olur.
Şuan için toplamadim daha yılbaşından sonra eksikleri giderip o zaman bakicam. Ben sorun çıkacağını sanmam ama yine de biraz araştırma yaparım.

ckribrahim

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
1,099
Şuan için toplamadim daha yılbaşından sonra eksikleri giderip o zaman bakicam. Ben sorun çıkacağını sanmam ama yine de biraz araştırma yaparım.
Aldığında kasana sığmazsa diye uyarayım dedim. Çünkü bu hataya düşen çok kişi var. Radyatör kalın olunca çoğu kasaya uymuyor.

White Ravens

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
1,169
Almadan önce sitesinden kalınlık ölçülerini araştırın.
Eğer üst panel olmazsa, ön panele montaj yaparsınız.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri