Teknobiyotik rx 6600

IronMusk

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
1,872
Merhaba,

Bu ekran kartının normal ve indirimli fiyatı var. Normal fiyatı neden 10k ve neden 5k ya düşmüş? Sormak istedim.
Bazı markaların e. Kartı fiyatı yüksel oluyor msi , asus gibi iyi markaların. Fakat bununki neden 10k? Sapphire ; msi ve asusdan daha mı iyi?

APRİLİKUKA

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
889
Merhaba,

Bu ekran kartının normal ve indirimli fiyatı var. Normal fiyatı neden 10k ve neden 5k ya düşmüş? Sormak istedim.
Bazı markaların e. Kartı fiyatı yüksel oluyor msi , asus gibi iyi markaların. Fakat bununki neden 10k? Sapphire ; msi ve asusdan daha mı iyi?

Hocam 5900 TL gözüküyor fiyat ve daha ucuza bulunabilir bende ayrıca bence Sapphire RX 6600 > MSI RX 6600 Mech

KS

IronMusk

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
1,872
Bilmiyor olmanız siteyi kötü yapmaz. Site iyi ama arada zaten çok bir fiyat farkı yok Teknobiyotik adresinden almak isteyen varsa kötü yapar demem.
İndirimli olan fiyatı normal, fakat 10k dan inmesi saçma geldi , oyüzden sordum. Neyse anladım, güvenilir site yani :) .

rkarayel

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
881
Bir kaç parça aldım bu siteden, indirimi yapıyorlar bazı ürünlerde gercekten beğeniyorum kendilerini. İlgimi çeken şey ürünü alıyorsunuz, her gün 10 lira civari zam yapıyorlar ilk defa gördüm böyle birşey gülmüştüm. Atıyorlar indirimi ortaya "hadi bak aliyon mu" diyorlar resmen :D

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri