Yardım Teknosa'dan Iphone 13 Alınır Mı?

ibrhm

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
1
Alışveriş kredisi ile 0 faiz 3 taksit almayı düşünüyorum. Yalnız çok fazla yorum ve değerlendirme olmaması ve Şikayetvar da fazlaca şikayet olması biraz tedirgin etti. Linki aşağıya bırakıyorum. Alınır mı? Yorumlarınızı bekliyorum.

Ahmeet_1

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
892
Alınır ama aynı uygulama Hepsiburada üzerinde de var oradan alırdım ben. 3 ay 0 faiz yapiyor Hepsiburada

KS

ibrhm

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
1
ben baktığımda göremedim hocam. Rica etsem link atabilir veya ss ile gösterebilir misiniz

Ahmeet_1

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
892
Telefonu sepete adın ödeme adımına gidin hocam biraz aşağı inince alışveriş kredisi çıkıyor oraya tıklayın

Ekli dosyalar

• Screenshot_2023-10-02-23-06-19-709_com.pozitron.hepsiburada.jpg
    Screenshot_2023-10-02-23-06-19-709_com.pozitron.hepsiburada.jpg
    365 KB · Görüntüleme: 6
KS

ibrhm

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
1
hocam girip kontrol ettim de hepsi telefon fiyatı üzerine koyuyor . Daha fazla bilgi kısmında yazıyor yeni ücretleri

tnhnipk

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
9
Alışveriş kredisi ile 0 faiz 3 taksit almayı düşünüyorum. Yalnız çok fazla yorum ve değerlendirme olmaması ve Şikayetvar da fazlaca şikayet olması biraz tedirgin etti. Linki aşağıya bırakıyorum. Alınır mı? Yorumlarınızı bekliyorum.

kanka ben teknosada çalıştım kredi sistemi ing üzerinden yapmayı tercih ediyorlar genellikle. mağaza yapman daha sağlıklı olur bence telefonda zor oluyor genelde.
peşin fiyatına var mı diye de sorarsın hem.

Ahmeet_1

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
892
Enpara faizsiz 6ay 10k kredi veriyor. Onu da degerlendire bilirsin. İki bankadan öyle alırsan üstünü belki tamamlarsin

tnhnipk

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
9
bir de kurumsalların çoğunda buyback sistemi var (teknosa,vatan,mediamarkta falan) eski cihazını bir mağaza görevlisine hesaplatıp apple destekten de yaralanıp fiyat düşürebilirsin. aklında bulunsun.

KS

ibrhm

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
1
kanka ben teknosada çalıştım kredi sistemi ing üzerinden yapmayı tercih ediyorlar genellikle. mağaza yapman daha sağlıklı olur bence telefonda zor oluyor genelde.
peşin fiyatına var mı diye de sorarsın hem.
yarın uğramaya çalışırım. En sağlıklı çözüm bu sanırım

Enpara faizsiz 6ay 10k kredi veriyor. Onu da degerlendire bilirsin. İki bankadan öyle alırsan üstünü belki tamamlarsin
hocam kredi kartları konusunda çok bir bilgim yok. Bana sadece bu kampanyanın linkini atabilir misin? Gece gece seni de çok uğraştırdım. Her şey için teşekkür ederim .
Diğer arkadaşa da yeri gelmişken teşekürlerimi ileteyim

Son düzenleme:

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri