Telefon açılmıyor! Şarj ışığı yanıyor ve tepki vermiyor!

Arda Akgül

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
[font=Roboto, sans-serif]Merhaba forumdaşlar öncelikle Selamün aleyküm. Sony Xperia C4 telefon dün 4 kez açılıp kapanmış ve 4.kez bir daha açılmamış.Şuan şarja takınca kırmızı ışık yanıyor ve tuşlara asla tepki vermiyor. Telefonun garantisi olduğu için hiç ROM olayı ile uğraşmak istemedim. Telefon Antares Media Markt'tan alındı.Babam günlük işleri için kullanıyordu zaten Root olayından felan anlamaz tamamen durup dururken olmuş. Bugün akşam garantiye vereceğiz.Sizce sorun nedir? Garantiye alırlar mı? Garantiye verirken kutulu mu göndereceğiz yada neler yapacağız? Cevaplarınız için teşekkür ederim.
[/font]

Root: Yok

ROM: Orjinal (Hiç değişmedi)

Su vs. geçirmedi.

Arka kapağı dahil hiçbir yeri açılmadı (zaten açılmıyor)

Daha önce hiç garantiye gitmedi.
[font=Roboto, sans-serif]28.02.2016'da alındı 2 yıllık garantisi var.[/font]

KS

Arda Akgül

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Expert' Alıntı:
faturası ile birlikte media marka gidip ürünü teslim  edip sorunu belirteceksiniz.
Telefonun anakart arızası oluşmuş olabilir nemden veya başka bir sebepten dolayı

Teşekkür ederim. Söylediğinizi yapacağım ama kullanıcı hatası demezler değil mi?

Ahmet Doğukan G.' Alıntı:
Garantiye ver hiç uğraşma. Sen onlar ile iletişime geç onlar sana söylerler.

Garanti dışı bırakmak istemem telefonu :D

Ahmet Doğukan G.

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Arda Akgül' Alıntı:
Expert' Alıntı:
faturası ile birlikte media marka gidip ürünü teslim  edip sorunu belirteceksiniz.
Telefonun anakart arızası oluşmuş olabilir nemden veya başka bir sebepten dolayı

Teşekkür ederim. Söylediğinizi yapacağım ama kullanıcı hatası demezler değil mi?

Ahmet Doğukan G.' Alıntı:
Garantiye ver hiç uğraşma. Sen onlar ile iletişime geç onlar sana söylerler.

Garanti dışı bırakmak istemem telefonu :D

O yüzden diyorum sen elleme :).

KS

Arda Akgül

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Cevaplarınız için hepinize teşekkür ederim. Telefon ile hiç uğraşmadan Media Markt'a gittim ve telefonu servise verdim. Para iadesi verirler inşallah. Bu arada 1100-1200 arasına bildiğiniz güzel bir telefon var mı? @Expert @Ahmet Doğukan G.

KS

Arda Akgül

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Expert' Alıntı:
Arda Akgül' Alıntı:
Cevaplarınız için hepinize teşekkür ederim. Telefon ile hiç uğraşmadan Media Markt'a gittim ve telefonu servise verdim. Para iadesi verirler inşallah. Bu arada 1100-1200 arasına bildiğiniz güzel bir telefon var mı? @Expert @Ahmet Doğukan G.

32 gb 

Altın 990,00 TL

Gümüş  1.135,00 TL

Siyah  1.018,99 TL

Teşekkür ederim telefonun parasının verileceğini düşünüyorum. J7 alacağız galiba.

Kaan Akgül' Alıntı:
o fiyatlara bunlar var
J5 Prime :
J7 Prime (100 TL daha pahalı ) :
Asus Zenfone Max 3 :

Teşekkür ederim önerileriniz için.

Mert Acar

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
UzmanPC' Alıntı:

TELEFONUMUN GARANTİSİ BİTTİ AYNI HATAYI VERİYOR NE YAPAYIM UZMANPC ???

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri