Telefon youtube u tamamen kaldırmak

Lazier

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
30
Arkadaşlar telefonumda youtube uygulaması var ama bir türlü kaldıramıyorum. Youtube vanced kullanıyorum bu nedenle kqldırmak istiyorum. Bazen linklere tıklayınca normal youtube açılıyor ve reklamlar beni sinir ediyor. Nasıl kaldırabilirim?

Ekli dosyalar

• Screenshot_2022-09-10-20-13-57-253_com.miui.securitycenter.jpg
    Screenshot_2022-09-10-20-13-57-253_com.miui.securitycenter.jpg
    194.1 KB · Görüntüleme: 14

Çağdaş Işık

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
4,761
Arkadaşlar telefonumda youtube uygulaması var ama bir türlü kaldıramıyorum. Youtube vanced kullanıyorum bu nedenle kqldırmak istiyorum. Bazen linklere tıklayınca normal youtube açılıyor ve reklamlar beni sinir ediyor. Nasıl kaldırabilirim?
Evet öyle bir durum var @SmileFate dediği gibi yapabilirsiniz sadece İos'da o yok mesela silebiliyorsunuz.Androidlerde otomatik geliyor.

SmileFate

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
833
Evet hocam fakat dediğim gibi link e tıklayınca nedense yeniden youtube uygulamasına atıyor anlayamadım

Veriyi sildiğinizde bunun otomatik sıfırlanması gerekir. Devre dışı bıraktığınızda da artık erişimiz olmayacağı yine devre dışı kalması lazım.

Otomatik yönlendirme için uygulama bilgileri kısmından "Varsayılan olarak ayarla" seçimine girip varsayılandan kaldırın. Bu işlem sonrası yine oluyor ve belirli uygulamalarda oluyorsa o uygulamanın ayarlarını kontrol edin.

ASTR0

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
3
Devre dışı bırakman yeterli olur normalinin 1/4'u kadar yer tkalıyor diye hatırlıyorum

Arthemis.

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
153
Devre dışı bırakabilirsiniz hocalarımın dediği gibi veya revo uninstaller mobile indirip uygulamayı ordan silmeyi deneyebilirsiniz tamamen kaldırabileceğinden emin değilim ama denemekte isterseniz bakabilirsiniz.

mertaliozturk

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
323
Hocam 1 aylık premium ücretsiz e papara kartınız varsa 8 9tlye geliyor gerek yok korsan uygulamalara hocam
KORSANADESTEKYOK!!

Son düzenleme:
KS

Lazier

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
30
Devre dışı bırakabilirsiniz hocalarımın dediği gibi veya revo uninstaller mobile indirip uygulamayı ordan silmeyi deneyebilirsiniz tamamen kaldırabileceğinden emin değilim ama denemekte isterseniz bakabilirsiniz.
Devre dışı bırakman yeterli olur normalinin 1/4'u kadar yer tkalıyor diye hatırlıyorum
Veriyi sildiğinizde bunun otomatik sıfırlanması gerekir. Devre dışı bıraktığınızda da artık erişimiz olmayacağı yine devre dışı kalması lazım.

Otomatik yönlendirme için uygulama bilgileri kısmından "Varsayılan olarak ayarla" seçimine girip varsayılandan kaldırın. Bu işlem sonrası yine oluyor ve belirli uygulamalarda oluyorsa o uygulamanın ayarlarını kontrol edin.
Tamamdır tekrardan deneyeceğim teşekkürler

Yolar_01

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
2
Kankam Youtube Bazı Android Telefonlarda Youtube Kalkmaktadır İOS da Problem Yoktur Ancak Youtube Andorid Sistem Oldugu İçin Nasıl Biz Sistem Uygulamalarımızı Silemiyorsak Buda Öyle Malesef Silemezsin Ama Kullanmak İstemiyorsan Verileri Silip
Devre Dışı Bırakabilirsin Eger Bunları Denediysen Youtubede Yada İnternet Tarayıcılarında Bu Çözüm Hakkında Bilgiler Erişebilirsin.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Geri