Telefondaki Bluetooth Özelliğini Bilgisayarda Bluetooth Adaptör Olarak Kullanmak

tridyboos

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
17
Arkadaşlar geçici olarak başlıkdakini yapmak istiyorum PS4 V2 kol var onu test edeceğim.

KS

tridyboos

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
17
O mümkün değil gibi ama Ds4 Windows'da ve oyunlarda kablolu olarak ta kullanabiliyorsunuz.
ben yapamadım nasıl yapıcam normalde çalışıyor googleden siteden de baktım ama forzada tuşa basıyorum aşşağıda gamepad tuşları gözüküyor tuştan çekiyom elimi klavye oluyor forza gamepad alşgılamıyor

Rediron

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
615
ben yapamadım nasıl yapıcam normalde çalışıyor googleden siteden de baktım ama forzada tuşa basıyorum aşşağıda gamepad tuşları gözüküyor tuştan çekiyom elimi klavye oluyor forza gamepad alşgılamıyor
https://ds4-windows.com/ bu programı kullanıyorum, hiçbir oyunda sıkıntısını görmedim. 1 saat sonra forzayı deneyebilirim.

Rediron

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
615
kablolu denerseniz sevinirim ve sizdeki kol orjinalmi bendeki çakma :d

aha bu şekilde
Kumandayı kullanmaya başladığımda xbox tuşlarına geçiyor ve normal kullanabiliyorum sorunsuz. Klavye kullanıp tekrar kumandayı kullanınca geçiş yapıyor aralarında kendi. Linkini attığım program ile kullanıyorum, kolum orjinal.

Ekli dosyalar

• ds4.JPG
    ds4.JPG
    128.1 KB · Görüntüleme: 12
KS

tridyboos

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
17
Kumandayı kullanmaya başladığımda xbox tuşlarına geçiyor ve normal kullanabiliyorum sorunsuz. Klavye kullanıp tekrar kumandayı kullanınca geçiş yapıyor aralarında kendi. Linkini attığım program ile kullanıyorum, kolum orjinal.
düzelttim hocam :d ds4 uygulamasında ayarlardan birşey tik atmamız gerekiyormuş şimdi sıkıntısız çalışıyor :D

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Geri