Yardım Telefonumu Nasıl Bozabilirim?

Hsynali76

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
4
Öncelikle selamlar. 5 yıldır aynı telefonu kullanıyorum ömrünü doldurmuş artık ama ailem bozulana kadar kullan diyor. Cihazım android bu arada. Ekranı falan kırmadan, herhangi bir sıvı temasında bulunmadan nasıl kullanılamaz hale getirebilirim? Tamir edilemeyecek şekilde nasıl bozabilirim?

enesgame

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Abi ne uğraşıyon bu kadar kimse görmeden buzluğa sarın atın poşetleyin 1 gün dursun

r3sta

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
15
Daha yeni konuştuysanız hemen yapma anlaşılır 1 ay sonra falan yap :D

Fenomend

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
518
Merhaba bu konu tavsiye verilecek bir konu değil aslında, direk silinmesi lazım. Belki de ailenizin durumu, yeni bir telefona bütçe ayıracak durumda değildir ki, ülkedeki ekonomik duruma göre gidersek telefonlar gereksiz bir pahalılıkta. Ailenizin durumu iyi olsa zaten böyle bir konuşma yapmazlardı, telefonu bozmakla uğraşacağınıza , 18 yaşından büyükseniz ders çalışma durumundaysanız bile haftasonu herhangi bir yerde günlük part-time işler bulup çalışıp telefonunuza da zarar vermeden onu da satıp , yeni bir telefon alabilirsiniz.

Graxthe

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
83
Merhaba bu konu tavsiye verilecek bir konu değil aslında, direk silinmesi lazım. Belki de ailenizin durumu, yeni bir telefona bütçe ayıracak durumda değildir ki, ülkedeki ekonomik duruma göre gidersek telefonlar gereksiz bir pahalılıkta. Ailenizin durumu iyi olsa zaten böyle bir konuşma yapmazlardı, telefonu bozmakla uğraşacağınıza , 18 yaşından büyükseniz ders çalışma durumundaysanız bile haftasonu herhangi bir yerde günlük part-time işler bulup çalışıp telefonunuza da zarar vermeden onu da satıp , yeni bir telefon alabilirsiniz.
sonuna kadar katılıyorum hocam ben kendim işe girene kadar ne telefonum oldu ne de düzgün bir bilgisayarım işimi elime aldım tertemizinden çektim bu sayede hem ailem zor duruma düşmedi hem ben mutlu oldum

Fenomend

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
518
sonuna kadar katılıyorum hocam ben kendim işe girene kadar ne telefonum oldu ne de düzgün bir bilgisayarım işimi elime aldım tertemizinden çektim bu sayede hem ailem zor duruma düşmedi hem ben mutlu oldum
Sizi tebrik ederim çok güzel bir davranış ve insanın, kendi hak ettiği parayla, kendine bir şey alabilmesi kadar güzel bir duygu yok . Mesela telefon fiyatları yüzünden, kazanacağı paranın azlığından yola gitmesin kimse, hedefi onu almaksa çalışıp alabilir, bir ev veya araba almıyoruz . Bu durumda insanın 40-50 bin TL cıvarında İphone bakmayacağını da düşünürsek 8-10 Bin TL güncel cihaz bakılabilir. İyi akşamlar.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri