Televizyon Garantisi

wmithra

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
6
Arkadaşlar bende philips tv var az önce tv bakarken bir anda siyah ekran oldu ses var ama görüntü yok ekran ledleri çizgi çizgi oldu şimdi servis çağıracam ama ne der bilmiyorum bu durum garanti kapsamında olur mu (vatan dan almıştım 10 ay oldu)? Yoksa ücret vs isterler mi ? bilgisi olan varsa yazarsa sevinirim.

lckyvg

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
1,305
Arkadaşlar bende philips tv var az önce tv bakarken bir anda siyah ekran oldu ses var ama görüntü yok ekran ledleri çizgi çizgi oldu şimdi servis çağıracam ama ne der bilmiyorum bu durum garanti kapsamında olur mu (vatan dan almıştım 10 ay oldu)? Yoksa ücret vs isterler mi ? bilgisi olan varsa yazarsa sevinirim.
Dışardan bir temas olmadıysa muhtemelen garanti kapsamında işlem görecektir. Bende de Philips tv var ve ekran renk sorunu yaşadım. Ücretsiz değişti ve koruyucu jelatini yanımda açtılar.

yunusx36

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
3,016
Herhangi bir müdahale sonucu olmadığı için garanti kapsamına girmesi gerekiyor.

KS

wmithra

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
6
bakalım inşallah öyledir vatanı aradım numara verdiler onlar gelip bakacak.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Geri