Temizlik Sonrası Kasam Açılıyor Fakat Görüntü Alamıyorum.

erensaygin17

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Temizlik sonrası ilk başta bilgisayarım hiç açılmıyordu fakat biraz bekledikten sonra power tuşuna bastığımda açmayı başardım.Ancak şuan da ekrana görüntü gelmiyor ne bios ne başka birşey ayrıca klavye ve mousemin ışıkları da yanmıyor.Sizce neyden kaynaklanıyor olabilir.
Temizlikte yaptığım işlemler ise gpu,cpu termal macun değişimi ve klasik toz alma işlemleri.(Monitörümde bir sıkıntı yok ve kablolarında düzgün çalıştığından eminim)

Sahuraka

Moderatör
Moderatör
Tepki
4,429
Temizlik sonrası ilk başta bilgisayarım hiç açılmıyordu fakat biraz bekledikten sonra power tuşuna bastığımda açmayı başardım.Ancak şuan da ekrana görüntü gelmiyor ne bios ne başka birşey ayrıca klavye ve mousemin ışıkları da yanmıyor.Sizce neyden kaynaklanıyor olabilir.
Temizlikte yaptığım işlemler ise gpu,cpu termal macun değişimi ve klasik toz alma işlemleri.(Monitörümde bir sıkıntı yok ve kablolarında düzgün çalıştığından eminim)
psunun kablosunu sök bilgisayarın açma tuşuna 3-5 saniye basılı tut. Bios pilini söküp takmakta iş görebilir.

kuru cacık

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
773
İşlemcide dahili e.kartı varsa onunla deneyin.

kuru cacık

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
773
İşlemcinin fanı falan dönüyormu.

galip

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
20
sert bir fırça ile yaptıysanız temizliği bir parça kopmuş olabilir özelliklede ekran kartında

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Geri