Soru Temu 5 Adet Ürün Hakkı?

Fatih:)

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Ankarada yaşıyorum aylık yurt dışından 5 ürün gelme hakkımız mı var yoksa uçak ile geldiği için o sınır kalkıyor mu yardımcı olabilrcek var mı temuda olduğu için 1700tlye 19 ürün var ayırırsam limit dolmuyor ne yapabilirim

ceto06

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
3
ben 8 ürün almıştım sıkıntısız geldi 700 liraya

OceanLaB

Administrator
Admin
Tepki
5,309
5 ürün hakkı şöyle;

1 ürün aldınız içerisinde 10 tane ürün var. Temu bunları tek kargo yaptığı için 4 hakkınız kalıyor. Ancak 10 tane ürün almış oluyorsunuz. Bu şekilde herkesin kargoları gümrükten geçiyor. Ayrı ayrı kargolamış olsaydı Aliexpress gibi, o zaman 5 adet ürün ile hakkınız dolardı.

KS

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
5 ürün hakkı şöyle;

1 ürün aldınız içerisinde 10 tane ürün var. Temu bunları tek kargo yaptığı için 4 hakkınız kalıyor. Ancak 10 tane ürün almış oluyorsunuz. Bu şekilde herkesin kargoları gümrükten geçiyor. Ayrı ayrı kargolamış olsaydı Aliexpress gibi, o zaman 5 adet ürün ile hakkınız dolardı.
yani 19 ürün geçer diyosunuz ama hepsi farklı satıcılardan

yani 19 ürün geçer diyosunuz ama hepsi farklı satıcılardan
doğru mu anladım

KS

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Satıcı farklı olması önemli değil Temu tüm siparişleri birleştirip tek kutu yaptığı için geçiyor. Forumlarda zaten herkes bu şekilde alışveriş yapıyor. Problem yaşamamanız gerekli.
kargo 4 5 gündür gümrükte kaldı normal mi gümrük olaylarını takip edebileceğim bir yer var mı

mecatch

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
1
Selamlar kuzenim ve arkadaşları oturup 30 ürün sipariş etmişler. Gelir mi gelmez mi diye 1 ton tartıştık sonuç ise total 2K'lık sepet tutarındaki ürün 4 ayrı paket şeklinde geldi. Gelmeyedebilirdi... tamamen gümrükteki abilere kalmış bir şey. Riske atılır mı? Sizin bileceğiniz bir iş.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri