Termal Macun Kurur mu

hüsoouuee

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
54
selam dostlar

ryzen 5 5500 almıştım kutulu ve fanlı ama sistem hazır olmadığı için takamıyorm fan kutuda beklese bir kaç ay fandaki termal macun kurur mu acaba

Berking

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
312
kutulu şekilde kapalı duruyorsa hiç bir şey olmaz sonuçta aylarca stokta bekletiyorlar :)

KS

hüsoouuee

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
54

Berking

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
312
kutuyu açtıysanız hava teması olduğu için bir zaman sonra kuruma olucaktır. Sorun değil Arctic mx alırsın bitane termal macun onu kullanırsın hem daha iyi :)

KS

hüsoouuee

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
54
kutuyu açtıysanız hava teması olduğu için bir zaman sonra kuruma olucaktır. Sorun değil Arctic mx alırsın bitane termal macun onu kullanırsın hem daha iyi :)
ama geri kapatıp heryerini bantladım neyse kurursa alırız bir tane termal macun

BilgisayarcıGenç

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
1,269
Kutuyu kapalı hava değişimi çok olmayan bir yerde muhafaza et. Sorun olacağını çok düşünmüyorum. Olursa da MX-4 alabilirsin yukarıda denildiği gibi.

APRİLİKUKA

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
889
selam dostlar

ryzen 5 5500 almıştım kutulu ve fanlı ama sistem hazır olmadığı için takamıyorm fan kutuda beklese bir kaç ay fandaki termal macun kurur mu acaba
Benim işlemcim de aynı kutuyu da açmıştım tabi geri kapattım ama yaklaşık 3 ay civarıdır duruyor yeni taktım hiç kurumamıştı beklemesinde sıkıntı olmaz

KS

hüsoouuee

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
54
Benim işlemcim de aynı kutuyu da açmıştım tabi geri kapattım ama yaklaşık 3 ay civarıdır duruyor yeni taktım hiç kurumamıştı beklemesinde sıkıntı olmaz
hocam sisteminizi şuan aktif olarak kullanıyor musunuz

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri