Çözüldü The Sims 4 Alınır Mı?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Juice

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
269
Selam Dostlar,

The Sims 4 almayı düşünüyorum fakat çok fazla DLC içeriyor. Sizce alınır mı? DLC'siz oynarsam sıkılır mıyım?

Moderatörün son düzenlenenleri:

SmileFate

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
807
Hem şu an indirimde hem de türü seviyorsanız alınır. Oyunu çok fazla detaylı bilmiyorum ama güzel oyun, arada kardeşim oynarken izliyorum.
[Steam'de oyun fiyatları git gide artıyor. Artık var olan ve istediğiniz oyunları zamlanabilir düşüncesi ile yaklaşıp almak iyi olabilir.]

Not: DLC`siz bir yere kadar oynayabilirsiniz sonrasında DLC ihtiyacı duyarsınız daha fazla oynayabilmek için.

Son düzenleme:

Çağdaş Işık

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
4,760
The Sims 4 almayı düşünüyorum fakat çok fazla DLC içeriyor. Sizce alınır mı? DLC'siz oynarsam sıkılır mıyım?
Hocam serilerini izlerken eğleniyordum arkadaşımdan rica ettim biraz oynayayım diye onun hesap tan 1-2 gün oynadım sonra sarmadı bende almaktan vaz geçtim eğer arkadaşınız varsa deneye bileceğiniz biraz oynayın sararsa alın boşa para vermeyin.

MAO

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
62
Pek tarzım değil ama birkaç videosuna bakmıştım, herkese hitap etmeyebilir. Youtube dan inceleme videolarına bakarsanız fikir sahibi olabilirsiniz beğenirseniz indirimdeyken alabilirsiniz,tabi ek dlc ücretlerini de göz önünde bulundurmanız faysanıza olur. İyi forumlar dilerim.

White Ravens

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
1,161
Eğer oyunu beğenirseniz DLC'ler olmadığı için canınız fazla sıkılabiliyor.
Çünkü oyun EA'in oyunu olduğu için, her içerik farklı DLC ile satılıyor.
Hâl böyle olunca da oyunun toplam fiyatı indirim zamanında bile 6.000 TL'yi geçiyor.
Oyunun çok fazla topluluk modu var, isterseniz biraz inceleyebilirsiniz.
Ama bunlar da bazen oyun içinde sorun yaratabiliyor.
Örneğin; X modu, Y modu ile uyumsuz oluyor ve anormal hareketler veya görsel hatalar olabiliyor.

KS

Juice

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
269
Hocam serilerini izlerken eğleniyordum arkadaşımdan rica ettim biraz oynayayım diye onun hesap tan 1-2 gün oynadım sonra sarmadı bende almaktan vaz geçtim eğer arkadaşınız varsa deneye bileceğiniz biraz oynayın sararsa alın boşa para vermeyin.
hocam arkadaşım merak edip almıştı birkaç mod yükleyip 1 saat gibi bir süre oynamıştım biraz hoşuma gitmişti fakat arkadaşım dlc siz oynanmaz bence diyip iade etti şuandada çok kararsızım sims 4 ümü alsam yoksa başka birşey mi alsam

Çağdaş Işık

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
4,760
hocam arkadaşım merak edip almıştı birkaç mod yükleyip 1 saat gibi bir süre oynamıştım biraz hoşuma gitmişti fakat arkadaşım dlc siz oynanmaz bence diyip iade etti şuandada çok kararsızım sims 4 ümü alsam yoksa başka birşey mi alsam
Hocam artık eskisi gibi vibe vermiyor ya başka oyunlar değerlendirilebilir bence.

ahmetalikyc

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
55
XBOX game pass üyeliği ile deneyebilirsiniz. Piyasada 8 TLye 2 aylık üyelik kodu satılıyor.

KS

Juice

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
269
Hocam artık eskisi gibi vibe vermiyor ya başka oyunlar değerlendirilebilir bence.
Teşekkürler hocam oyunu alıp yine 1 saat gibi bir süre yeniden denemeyi düşünüyorum beğenmez isen iade ederim fakat birşey sormak istiyorum DLC almaz isem hiç birşey yapamazmıyım birde DLC leri ücretsiz elde etmenin bir yolu varmı acaba ?

Çağdaş Işık

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
4,760
Teşekkürler hocam oyunu alıp yine 1 saat gibi bir süre yeniden denemeyi düşünüyorum beğenmez isen iade ederim fakat birşey sormak istiyorum DLC almaz isem hiç birşey yapamazmıyım birde DLC leri ücretsiz elde etmenin bir yolu varmı acaba ?
ücretsiz olacağını zannetmiyorum.

Çağdaş Işık

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
4,760
Eğer alırsanız oyundaki düşüncelerinizi buradan da belirtirseniz seviniriz.

EymenO.

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Tepki
370

Eğer hayal gücün geniş ise çok zevk alabileceğin bir oyun fakat DLC'ler olmayınca bir yerden sonra seni kısıtlıyor. DLC olmadan almanı pek önermem

EymenO.

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Tepki
370
DLCleri Legit olarak ücretsiz elde edemezsin maalesef.

KS

Juice

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
269
Herkese tekrardan merhabalar oyunu sonunda elde edebildim yarım saat gibi bir süre deneyimledim oyun hakkındaki düşüncelerim şunlar aslında hepsi size kalmış ev ve karakter tasarlamak istiyorsanız alabilirsiniz tam anlayamadım fakat dlc olmadanda mesleklere girebiliyoruz sanırım şuanlık bir kaç custom content indirdim ve oynuyorum bence oynanabilir fakat ne zaman sıkılırım bilmem sormak istediğiniz birşey varsa elimden geldiği kadar cevaplayabilirim iyi forumlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri