The Witcher 3 Wild Hunt Türkçe Oldu !!!

WalterHolk

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
15
Merhaba arkadaşlar az önce gelen güncelleme ile artık The Witcher 3 Wild Hunt tamamı ile Türkçe!! 

Ne zorluklarla anlamadan bitirenler eminim buradadır. Kimi iyi sonla, kimi kötü sonla bitirdi. Kimi az anladı, kimi hiç anlamadı. Biraz gecikti mi derseniz bence evet. Ama olsun offical şekilde Türkçe dil desteğini getirmiş olmaları bence çok ince bir hareket. Ben Yen'le manita olup Ciri'yi witcher yapanlardanım İngilizce sağ olsun :)
Şimdiden sonra en azından kontratları anadilde oynamak güzel olacak.
Lafı çok uzatmadan oyun içi görselleri verelim.

İlk olarak nasıl Türkçeyi aktif edeceğiz?  :idea:

aX3B52.png

Tüm ayarlar Türkçe mi? :s

Y4k5Bk.png

88ZEg1.png

D32kM3.png

mE68P4.png

Peki ya loading ekranları? :rolleyes:

E38EYg.png

Oyun içi görünüm? :dodgy:

jB3Y5W.png

Oyun içi diyaloglar? :huh:

2j1QgE.png

Karakter hikayelerine kadar mı Türkçe? :cool:

B8P9ML.png

ZYk1D3.png

PQkEM7.png

Görüldüğü üzere oyun %100 Tükçe hepimize hayırlı olsun :D

KS

WalterHolk

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
15
Bu forumda galiba witchercı yok. Witcher paylaşımlarım hep boş oluyor :)

KS

WalterHolk

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
15
kapağı da söyleseydiniz ben çekerdim elimizde varken aramayın başka yerden yazarlara söyle reis. Witcher doom bns elimdeki oyunlar ss her türlü alınır hele witcher da ansel var haritayı baştan başa uçabilirim :D

OceanLaB

Administrator
Admin
Tepki
5,314
Rurouni' Alıntı:
kapağı da söyleseydiniz ben çekerdim elimizde varken aramayın başka yerden yazarlara söyle reis. Witcher doom bns elimdeki oyunlar ss her türlü alınır hele witcher da ansel var haritayı baştan başa uçabilirim :D

Aynen vallahi doğru diyorsun, Witcher nasıl peki memnun musun :D

KS

WalterHolk

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
15
Ben ing şekilde bitirenlerdenim secondary questler dahi bitti hatta digger görevlerden de almış olduğum tüm görevleri yapmıştım. Tabi yenileri duruyor alırım bi ara Türkçe keyfiyle yaparım. konuda da yazmıştım bence en güzel sonuçla bitirdim oyunu. tabi spoiler olacak ama bitince ne şimdi çayır çimen mi gezecem demedim değil :D oyun muhteşem özellikle ya NVidia güncellemesi yada oyun güncellemeleriyle fps kücük oranda arttı. önceden 75 civarindayken şuan 80 civarlarında

Veli Ayhan

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Yanlış anlamayın art niyet aramıyorum fakat bunca zamandır (Mart ayından beri) %100 Türkçe çevirisi vardı, gönüllü bir ekip tarafından yapılmıştı. Hani "çok geç oldu" "sonunda" gibi kelimeler kullandığınızdan dolayı ya bu çeviriden haberdar değilsiniz, ya da kullanmayacak kadar düşük ve kalitesiz gördünüz?

Hatta tam tersi. Gönüllü çeviri, resmi çeviriden daha iyi, nükteli ve kaliteli. Ben PC'de oynayacak olanlara gönüllü çeviriyi kurmalarını tavsiye ediyorum. Zaten İngilizce üzerine kuruluyor yani iki çeviri arasında istediğiniz gibi de geçiş yapabiliyorsunuz.

Reklam olmasın diye link vermek istemiyorum, google'a "witcher 3 türkçe yama" yazarak kolayca ulaşabilirsiniz. Forum donanımhaber linki çıkacak, oradan da indirme linkleri.

Buradaki kimsenin mi haberi yoktu cidden? NTV'ye haber oldu, BSC, MK, SDN türlü türlü platformda haberleri yapıldı. Gerçekten ilginç.

KS

WalterHolk

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
15
Veli sen neyden bahsediyorsun buraya pislik atmaya geldiysen hiç durma geri git. Gayet haberdardık herkes biliyordu ki adamların resmi açıklamasında da o çevirmekte emek harcamış kimselere teşekkür ediyordu. Bahsettiğimiz şeyi anlayamayacak seviyede misin yoksa art niyetle mi yapıyorsun orası sana kalmış. Düşün bakalım acaba neden sonunda vs gibi kelimeler var ? resmi olarak SONUNDA gelmiş olduğundan olmasın!!

şunu da belirteyim kimse kimseyi orjinal dışı bir şey neden kullanmıyorsun nasıl diyebilir yahu azıcık edep! Buraya geliyorsunuz ancak birşeyleri eleştirelim de nasıl olursa olsun demeye sanki. Adamlar gönüllü çeviri yaptılar eyvallah kullanan teşekkür etsin ben ingilizce oynadım bitirdim yama falan kullanmadım kullanmak zorunda da değildim ve evet benim için sonunda Türkçe geldi çünkü oyunda artık resmi şekilde dil seçeneği var. Adamlar gönüllülere gereken teşekkürü iletmiş ben neden burada tekrar belirtmek zorundayım?

Veli Ayhan

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Ben size "niye kullanmadınız" demedim, "haberiniz yok muydu" veya "kullanmayı tercih etmediniz mi" diye sordum. Sizinkisi de ikincisiymiş, işte bu kadar :) Kötü bir niyetim yok, laflarımı çarpıtmayın.

KS

WalterHolk

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
15
yahu güzel kardeşim bayram bayram sen o çevirmenlerdensin de aa neden bizden bahsetmedin diye mi çemkiriyorsun. Oynamak zorundamıyım gitmişim para vermişim orjinal almışım e ingilizce biliyorum anlıyorum oyunu ne diye yama yapayım. Bir çok oyunda yamadan dolayı sorunlar yaşamıştım bu oyunda da yapmadım. Denemedim bile belki de mükemmeldir bilemem. Emeklerine sağlık uğraşanların ancak bu beni ilgilendiren bir durum değil. Ben resmi bir yeniliği duyurdum ve yamasız oynamış tonlarca insan için de yazımı yazdım.

KS

WalterHolk

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
15
Veli Ayhan' Alıntı:
Ben size "niye kullanmadınız" demedim, "haberiniz yok muydu" veya "kullanmayı tercih etmediniz mi" diye sordum. Sizinkisi de ikincisiymiş, işte bu kadar :) Kötü bir niyetim yok, laflarımı çarpıtmayın.

kullanmayı tercih etmedim. Tamam çözdük sorunu iyi bayramlar

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Geri