THH Başvurum Onaylandı Ekran Kartımı Nasıl Alabilirim?

Selçuk duraklar

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
77
Merhaba Arkadaşlar,

Ben 19 Mayıs'ta vatandan 5.294 TL ye Asus Dual RX 6700 XT aldım vatan fiyatlandırma hatası dedi ve ekran kartımı yollamadı tuketici hakem heyetine başvurdum ben lehime karar çıktı vatandan 5.294 TL den almam lazım ama şimdi ben bu ekran kartını nasil alıcam daha önce başına gelen veya bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olabilirlerse teşekkür ederim.

Moderatörün son düzenlenenleri:

OceanLaB

Administrator
Admin
Tepki
5,317
Selamlar,

Tüketici Hakem Heyeti kararnamesini Vatan Bilgisayar'a iletip kararın çıktığını ve ürünün teslim edilmesi gerektiğini bildirmeniz lazım. Bu mail olur, telefon olur veya size en yakın Vatan Bilgisayar mağazası üzerinden olur.

Miraha

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
47
Merhaba Arkadaşlar,

Ben 19 Mayıs'ta vatandan 5.294 TL ye Asus Dual RX 6700 XT aldım vatan fiyatlandırma hatası dedi ve ekran kartımı yollamadı tuketici hakem heyetine başvurdum ben lehime karar çıktı vatandan 5.294 TL den almam lazım ama şimdi ben bu ekran kartını nasil alıcam daha önce başına gelen veya bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olabilirlerse teşekkür ederim.
Tavsiyem İlk öncelikle Mail Atıp Sonrada Telefonla Arayıp Mail Attımı Durumu Bildirmek Ve Tüketici Haklarından Gelen Bilgiyi Söylemek. Ve Beklemek Dönüş Olmazsa Mağazaya Gitmek.

KS

Selçuk duraklar

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
77
Selamlar,

Tüketici Hakem Heyeti kararnamesini Vatan Bilgisayar'a iletip kararın çıktığını ve ürünün teslim edilmesi gerektiğini bildirmeniz lazım. Bu mail olur, telefon olur veya size en yakın Vatan Bilgisayar mağazası üzerinden olur.
Teşekkürler hocam mağazaya gittim saat 7 den sonra gittiğim için işlem yapamadım yarın sizin dediğiniz gibi yaparım

Hz.ETQ

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
683
Hayırlı olsun hocam maasallah cok güzel fiyat. Elden almaya calisin teşhis urun falan yollamasinlar

AranelCiryatan

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
159
Normal şartlarda o karar belgesi Vatan Bilgisayar'a da gönderiliyor. Aslında onların sizi araması gerekiyor ama tahminen zaten savunma için bile cevap vermemişlerdir. Hayırlı olsun şimdiden.

Reignover

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
24
hayırlı olsun güncelleme yaparsanız sevinirim merak ettim süreci

KS

Selçuk duraklar

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
77
Hukuk bürosunun 15 günlük itiraz hakkı varmış onu bekliyorum şu an muhtemelen 15 gün daha oyalacaklar ama karar gene benim tarafıma olacağını düşünüyorum

Midplus

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
117
o fiyata nasıl aldın yaaa :D

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri