tl durumu 16 tl diyor bidaki ay 0 tl mi olucak

Eren İnce

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
merhaba geçen hafta hat aldım ve süper tarifeye geçtim adam hattım her ay yenilenecek dedi tl yüklediğimde şuan tl durumuna bakdım 16 tl var bu bidaki ay 0 tl mi olucak yoksa üstüne eklediğimdemi paket yenilenecek pek anlayamadım  :idea: :huh:

OceanLaB

Administrator
Admin
Tepki
5,000
16 TL varsa, yenileme tutarı ne kadarsa yenileme zamanı gelince otomatik o parayı çeker. Eğer eksiye inebiliyorsa diyelim yenileme ücreti 20 TL, 16 TL'yi alır + 4 TL daha çeker sizi -4'e indirerek paketi yeniler.

KS

Eren İnce

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
peki - ye inmemesi için ne yapabilirim yani kapatabilirmiyim

InFlames

Cezalı Üye
Cezalı Üye
Tepki
1
Eren İnce' Alıntı:
merhaba geçen hafta hat aldım ve süper tarifeye geçtim adam hattım her ay yenilenecek dedi tl yüklediğimde şuan tl durumuna bakdım 16 tl var bu bidaki ay 0 tl mi olucak yoksa üstüne eklediğimdemi paket yenilenecek pek anlayamadım  :idea: :huh:
Anladığım kadarıyla senin hesabında 16 tl var süper tarife ise 20tl birdahaki ay 4 tl yüklemen gerekecek çünkü senin tarifen hesabında 20 tl olduğu takdirde her ay yenilenen bir paket yani tarifenin yenilenmesi için hesabına 4 tl yüklemen gerekiyor 
Konu çözüldüyse konu kilit diye yorum atman yeterli yetkililer konuyu kilitleyeceklerdir

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri