Tlauncher Silmek

enesgame

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Öncelikle virüs falan girmedi lakin ben kaldırmak istiyorum, şunları yaparsam format atmadan kurtulmuş olur muyum?
İlk olarak revo uninstaller ile tlauncheri tamamen kaldırıyım sonra java'yı aynı şekilde kaldırsam akabinde kaspersky ile bütün tarama seçeneklerini baştan sona kullansam olur mu?

Terlik

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
30
Öncelikle virüs falan girmedi lakin ben kaldırmak istiyorum, şunları yaparsam format atmadan kurtulmuş olur muyum?
İlk olarak revo uninstaller ile tlauncheri tamamen kaldırıyım sonra java'yı aynı şekilde kaldırsam akabinde kaspersky ile bütün tarama seçeneklerini baştan sona kullansam olur mu?
Yok hocam direkt format at çünkü o yetkiyi en başta verdin o yüzden formsttan başka çare yok ben bile format atmak zorunda kaldım

shwif

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
145
Ya iki üç video izleyip gaza gelme kardeşim. 2018 den beri var bu muhabbetler zaten. Senin verini kimse umursamaz merak etme. (Zaten bişeyde yok) Oynamaya devam et. Ama yinede illa sileceğim diyorsan formatla. Ayrica bu iftiraları çıkaranın Microsoft olduğunuda söylemek isterim.

efe1903

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
1
Format yerine kaspersky ve malwarebytes ile tarat.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Geri