Topladığım Sistem Nasıl ?

KudretTR

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
WgQzBL

Arkadaşlar bu sistem gta 5 de ultra 60 fps üzeri oynatırmı ? 
Eksikler varsa nelerdir ?

Doğukan

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Ekran kartı kaliteliymiş fps kare hıında sıkıntı olmaz ancsk işlemci konusunda birşey diyemem ram yeterli 8 gb diye okudum yanlış okumadıysam

Intel i7 tavsiyemdir i3 alacaksin o kadar kaliteli sistem bir i3 yuzunde tam serilik göstermeyecek :/ (Diyr Tahmin Ediyorum)

KS

KudretTR

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Doğukan' Alıntı:
Ekran kartı kaliteliymiş fps kare hıında sıkıntı olmüaz ancak işlemci konusunda birşey diyemem ram yeterli 8 gb diye okudum yanlış okumadıysam

Intel i7 tavsiyemdir i3 alacaksin o kadar kaliteli sistem bir i3 yuzunde tam serilik göstermeyecek :/ (Diyr Tahmin Ediyorum)

Evet ekran kartına çok önem verdim. işlemci i5 olunca bütçemi aşıyor 3500 tllik bir bütçem var o yüzden i3 6100 kullandım. beni 1-2 yıl götürürmü

Sınır 3600 tl idi ama yinede sağolun öneriniz için

Doğukan

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Seni 1 sene rahat götürür ama bak uyarayım sen tek seferde arkada lol açıp bide gta 5 oynuyorsan birde arkada fazladan dosya açık kalırsa geçmiş olsun aldigim i3 modelini bilmiyorum anlamiyorum o modellerden ama ekran kartını biraz kısıpi5 e cikartmanı şiddetle yavsiye ederim bilgisayar cok kaliteli ama i3 işlemci bozuyor biraz sıkıntı çıkarabilir (Not: Arkada çalışan uygulamalara ctrl+delete deki görev yöneticilerindeki calisan 32 bit veya 64 bitlik dosyalar dahildir pc kasar)

KS

KudretTR

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
İşlemci öneriniz var mı peki ? birde bu parçalardan birini kısıp işlemciyi arttırsam hangi parçadan kısmalıyım?

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri