toplam 4000-4500 arasi toplama

Pretch

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Benim max 4500 butcem var ama ekipman,monitör ve oyun da alacagim hemen hemen 3000-3500 gibi bisey kaliyor bu konuda yardimci olursaniz sevinirim bide ekipmanlar logitech g300s kulaklik hyperx cloud stringer veya onerilere acigim dusuk butce icin klavye ye karar veremedim gerci aklimda bir modelde yok makro tuslu da bir klvaye onerirseniz guzel olur tesekkurler

Bu arada amd veya nvidia farketmez hepsine raziyim

Bu arada amd veya nvidia farketmez hepsine raziyim

KS

Pretch

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Ama hepsi oldugunda ne yazikki ekipmana kalmiyo hadi ekipmani bi arayabsikistirdik desek dolar la bu daha da duser sanirim peki ben gta 5 en yuksek ayarlarsa en az kac fps alir

Sanirim dolar duserse 3700e kadar duser en kotu 4000 e duser sanirim en mantiklisi benim dolari beklemem

Furkan Oğuz

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
klavye olarak motospeed ck108 önerebilirm şuan ebayda 58 dolar - aliexpressde 66.30 dolar mavi switche sahip

KS

Pretch

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Peki butceyi biraz daha artirsak daha iyi bir sistem soylermisiniz mavi switch cok ses cikariyo

Furkan Oğuz

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
ozaman corsair strafe öneriirm red switch oda 89 dolardı sanırım
bütcen iyise imkanın varsa razer blackwidow chroma alabilirsin

KS

Pretch

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Mesela ekran karti 1060 kullansak (rx480 gtx 980 seviyesinde diye biliyorum) ve digerleronden biraz daha ucuzlara vaksak olmazmi bide olmazsa ilk sistem oyun performansı bakimindan nasildir gta5 son ayarlarda kac fps alir

KS

Pretch

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Yani diyorsunki benim dedigim sistem ondan daha oyi ve daha fazla fps alirsin bence senin dedigin mantikli geliyor neyse artik dolari bekliyecem artik duserse toplarim teskkurler

KS

Pretch

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
z170 yerine gaming pro ile değiştirsek ssd 240 gb yapsak i7 7700k yapsak ram 8gb lik 2 tane kullansak fiyatta ne kadar fark eder

KS

Pretch

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
peki senin dediğin sistem güzel ama o sistem de güç kaynağı daha iyi olan bir kasa ve i5 işlemcinin 6700k sını koysak

KS

Pretch

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Tm peki anakarti degistirsek mesela z170 gaming pro fln yapsak bi sikinti olurmu bide biraz mabtiksiz bir sorjolabilir ben bu islerden pek fazla anlamiylrum ama kasani guc kaynaginin herhangi bir sertifikasi varmi bronze gold felan

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri