15.000-17.000 TL Toplama Sistemden Ekran Kartını Alıp Geri Kalanı Satmak Mantıklı Mı?

jote

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
9
İşlemci
5600x
Ekran Kartı
rtx 4060
Biliyosunuzdur ekran kartları tek başına çok pahalı ve benımde ekran kartına ihtiyacım var almış oldugum 11bin TL lik kartımı iade ettim ve böyle yapmak daha mantıklı geldi ama fikrinizi de alayım.Donanım arşiv pc hocası vs. kanallardan 15-16k ya sistem alıp sadece ekran kartını alıp sistemime taksam ve geri kalan parçaları satsam mantıklı olmaz mı benim aldıgım rtx4060 tı ve 11 bine aldım gidip 16k ya sistem alsam kartı kendım kullansam geri kalanı satsam daha ucuza getirmiş olur muyum.

Sahuraka

Moderatör
Moderatör
Tepki
4,488
Biliyosunuzdur ekran kartları tek başına çok pahalı ve benımde ekran kartına ihtiyacım var almış oldugum 11bin TL lik kartımı iade ettim ve böyle yapmak daha mantıklı geldi ama fikrinizi de alayım.Donanım arşiv pc hocası vs. kanallardan 15-16k ya sistem alıp sadece ekran kartını alıp sistemime taksam ve geri kalan parçaları satsam mantıklı olmaz mı benim aldıgım rtx4060 tı ve 11 bine aldım gidip 16k ya sistem alsam kartı kendım kullansam geri kalanı satsam daha ucuza getirmiş olur muyum.
Olursun tabide satılmazsa elinde kalir

KS

jote

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
9
evet işte satılmazsa elımde kalıcak ama işte satılır mı satılmaz mı bılmıyorum ama yani ikinci elde bi çok şey satılıyor gibi geliyor bende bilemedim.

yanı kalan parçalar şunlar olur msi 500 gb ssd r5 5600 bi tane kumandalı kasabi tane 600w psu Bi tane amd anakart b450 veya başka bi anakart.Satılır mı bunlar bilmiyorum sonuçta faturalı olucaklar 2 yıl garantili belki satılma şansını artırır.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri