15.000-17.000 TL Toplama Veya Hazır Sistem Önerisi Veya Öneri

silentflex

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
206
İşlemci
Fiyat/performans
Ekran Kartı
Fiyat/performans
Max bütçem 16500 TL 16.5k sadece kasa sistem toplamak veya hazır almak istiyorum yardım edebilecek birileri var mı para yattı yarın veya bugün veya yarından sonra direkt alabilirim kesinleştirince herşeyi şuan ekipmanlar kesin sadece kasa kaldı ona da yardım edebilirseniz sevinirim

@Kürşat Kütükçü hocam para yattı bekliyorum önerilerinizi @Sahuraka @Ayaz4161

Wilfred Zaha

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
514
hocam pc hocası sistemi bekle derim 16.5 k ya çok iyi bir sistem yok şuan

Wilfred Zaha

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
514

Şöyle birşey buldum ama @Ayaz4161 inceler misin bi
pahalı hocam rx 6700 sistem var bu fiyata bence pc hocası sistemi bekle derim bir 4060 sistem falan gelirse senin bütçeye alırsın direk

KS

silentflex

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
206
Son düzenleme:

Zwaige

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
524
bekle bence

KS

silentflex

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
206
KS

silentflex

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
206
Sıfır olarak yok kardeşim nvdia şart değilse alınır
Vallaha bilmiyorum abi ben sistem dizmesini biliyorum neyin ne olduğunu ama yinede fikir aliyorum çünkü benden daha iyi dizebilecekler var ama ilk defa pc dizicem dlss teknolojisi ne bilmiyorumm baya fps arttiriyor ama AMD sorun yaşatır diyor birde herkes yanardan tut yazilimdan tut Senkrondan tut

Driverden tut herkes AMD alma diyor ama bilemiyorum napicam

Siz bekleyin diyosunuz bekliyorum ama ne kadar ne gibi bir sürpriz sistem çıkabilir onu merak ediyorum ya da hiç birşey cikmayip fiyatları artıp elime sap mı gecicek fikrim yok

Sa Ben Pc manyaa

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
29
Max bütçem 16500 TL 16.5k sadece kasa sistem toplamak veya hazır almak istiyorum yardım edebilecek birileri var mı para yattı yarın veya bugün veya yarından sonra direkt alabilirim kesinleştirince herşeyi şuan ekipmanlar kesin sadece kasa kaldı ona da yardım edebilirseniz sevinirim

@Kürşat Kütükçü hocam para yattı bekliyorum önerilerinizi @Sahuraka @Ayaz4161
reis gençer gamingde 12 k ya rx6600 var bi bak derim

asedwa

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
18
Hocam beklemeyin alın. Anakartı kötü biraz onu yükseltseniz mükemmel sistem ama yükseltmeden de alabilirsin böyle indirim zor bulursun.

Kürşat K.

Bilgisayar Uzmanı
Bilgisayar Uzmanı
Tepki
1,301
Vallaha bilmiyorum abi ben sistem dizmesini biliyorum neyin ne olduğunu ama yinede fikir aliyorum çünkü benden daha iyi dizebilecekler var ama ilk defa pc dizicem dlss teknolojisi ne bilmiyorumm baya fps arttiriyor ama AMD sorun yaşatır diyor birde herkes yanardan tut yazilimdan tut Senkrondan tut

Driverden tut herkes AMD alma diyor ama bilemiyorum napicam

Siz bekleyin diyosunuz bekliyorum ama ne kadar ne gibi bir sürpriz sistem çıkabilir onu merak ediyorum ya da hiç birşey cikmayip fiyatları artıp elime sap mı gecicek fikrim yok
Ben bu sistem için bekle dedim şuan Sistem yok istersen bu var bütçene uygun ama 6700xt olan sistem gerçekten 17k ya gayet güzel

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri