Touchpad Driverı Yükleyince Bozuluyor

Rediron

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
622
Arkadaşlar selam, win 7 nin otomatik kurduğu driver ile kullanınca böyle bir sorun olmuyor ama touchpad hassasiyeti çok düşük oluyor, bir çalışıyor bir çalışmıyor, kendi driverını kurunca mükemmel çalışıyor ama yaklaşık 5-10dk sonra bir anda böyle donuyor mouse ve hareket ettirmeye çalıştığım da sesler çıkarıyor ve değişik şeyler oluyor videodaki gibi. Ayrıca klavye de rastgele tuşlara basıyor. Caps ve numlock ışıkları da yanıyor. Yeniden başlatıp driverı kaldırınca sorun gidiyor ama dediğim gibi çok kötü çalışıyor touch pad. Yardımcı olacaklara teşekkürler.

Çağdaş Işık

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
4,761
Arkadaşlar selam, win 7 nin otomatik kurduğu driver ile kullanınca böyle bir sorun olmuyor ama touchpad hassasiyeti çok düşük oluyor, bir çalışıyor bir çalışmıyor, kendi driverını kurunca mükemmel çalışıyor ama yaklaşık 5-10dk sonra bir anda böyle donuyor mouse ve hareket ettirmeye çalıştığım da sesler çıkarıyor ve değişik şeyler oluyor videodaki gibi. Ayrıca klavye de rastgele tuşlara basıyor. Caps ve numlock ışıkları da yanıyor. Yeniden başlatıp driverı kaldırınca sorun gidiyor ama dediğim gibi çok kötü çalışıyor touch pad. Yardımcı olacaklara teşekkürler.

Belki yanlış driver kuruyordur win 10 gibi yeni işletim sisteminde denediniz mi ?

KS

Rediron

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
622
Laptopda ide hdd var, okuma hızı maksimum 20 lere çıkıyor. Windows 8.1 fena değildi ama açılışta fln sorunlar oldu mecbur tekrar 7 kurdum. Şuana kadar en iyi 7 çalıştı bu alette. Windows 10 un önerdiğiniz basit sürümü vs varsa deneyebilirim. İlginç olan 10dk civarı kusursuz çalışıyor olması bi anda gidiyor. Biraz daha eski bir sürümünü buldum onu deneyeceğim birazdan.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Geri