Tp Link Ac1300(T3U Plus) İncelemesi

BatuhanKLC

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
757
Bu haftaki videomda ortalama bir internet ile , ortalama bir wifi adaptörünü kullanarak e-spor oyunlarında pingsiz,donmasız, gecikmesiz oyun oynanabilir mi ? Bunu denedim ve beklediğimden çok farklı bir sonuç aldım .
Test esnasında evdeki herkes normal internet kullanımına devam etti .
Sonuç Valorant'da kabul edilebilir bir ping ile oyun oynayabiliyorsunuz fakat LOL 'de 0 gecikme ve ping ile oyun keyfinin doruklarına ulaşabilirsiniz.
Video için kanalımın linkini bırakıyorum . Tüm olumlu olumsuz yorumlara açığım. Keyifli seyirler .

PurpleWebb

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
446
Bu haftaki videomda ortalama bir internet ile , ortalama bir wifi adaptörünü kullanarak e-spor oyunlarında pingsiz,donmasız, gecikmesiz oyun oynanabilir mi ? Bunu denedim ve beklediğimden çok farklı bir sonuç aldım .
Test esnasında evdeki herkes normal internet kullanımına devam etti .
Sonuç Valorant'da kabul edilebilir bir ping ile oyun oynayabiliyorsunuz fakat LOL 'de 0 gecikme ve ping ile oyun keyfinin doruklarına ulaşabilirsiniz.
Video için kanalımın linkini bırakıyorum . Tüm olumlu olumsuz yorumlara açığım. Keyifli seyirler .
Akşam iş çıkışı eve gideyim izleyeceğim :) Aslında bana da modem lazımdı faydalı olabilir. Eline sağlık.

KS

BatuhanKLC

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
757
Allah cezamı vermesin sjsjsjsj ya adliyedeki pc lerde youtubeye vs girilmiyor bakamadım ne olduğuna o yüzden ben modem zannettim. Neyse genede izlerim. :)

Açıklamayı okumamıştım şimdi gördüm sjsjsjsjsj
Canın sağolsun sıkıntı yok dostum ;)

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri