6.000-7.500 TL Trendyol Ucuz Hepsi Bir Arada Oyuncu Bilgisayarı Tavsiyesi!

Astron

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
19
İşlemci
İ5
Ekran Kartı
GT720-730-740
Merhabalar, trendyoldan bir masaüstü oyuncu bilgisayarı almayı düşünüyorum bütçe max 7500 TL (lütfen 2. el düşün demeyin cevabım: asla) (farklı bir site önermeyin) (mönitör, kasa, klavye, mouse, wifi adaptörü veya en az 15 metre cat 6 kablosu, kulaklık veya hoperlör)
Oynayacağım oyunlar (fazla sistem isteyen şeyler değil)
Valorant, Minecraft, Pubg mobilei (gameloop sadece) GTA 4 ve GTA 5
İşlemci i5 olursa mutlu olurum :)
ekran kartı minimum 4 gb (gt730 falan olursa sevinirim)

qeeay

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Hocam yanlış anlamayın ama t7rb@x gibi markalardan bahsediyorsunuz sanırım onlardan vazgeçin bende eskiden beğenmiştim ama derinine indim araştırdım işlemcileri genelde 3.nesil oluyor asırlar öncesinden kalma parçalarla birleştiriyorlar gta5 kaldıracağını pek düşünmüyorum ama yanlış fikir vermek istemem

KS

Astron

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
19
Hocam yanlış anlamayın ama t7rb@x gibi markalardan bahsediyorsunuz sanırım onlardan vazgeçin bende eskiden beğenmiştim ama derinine indim araştırdım işlemcileri genelde 3.nesil oluyor asırlar öncesinden kalma parçalarla birleştiriyorlar gta5 kaldıracağını pek düşünmüyorum ama yanlış fikir vermek istemem
Yok hocam marka t0r2ox değil zaten gta 5'i belkide hiç yüklemem bana güzel bir bilgisayar önerseniz gözel olur.

Son düzenleme:

fl1zzy

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
10
Bunlar yerine apu bir bilgisayar yani ekran kartsız bilgisayar düşünebilirsiniz sonradanda para biriktirip yeni ekran kartı takarsınız daha fazla fps alırsınız zaten saydığınız oyunlar işlemci tabanlı oyunlar gta 4 veya gta 5 kaldırmayabilir ama para biriktirip ekran kartı aldığınızda piyasadaki her oyunu oynarsınız.

KS

Astron

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
19
Bunlar yerine apu bir bilgisayar yani ekran kartsız bilgisayar düşünebilirsiniz sonradanda para biriktirip yeni ekran kartı takarsınız daha fazla fps alırsınız zaten saydığınız oyunlar işlemci tabanlı oyunlar gta 4 veya gta 5 kaldırmayabilir ama para biriktirip ekran kartı aldığınızda piyasadaki her oyunu oynarsınız.
Hocam gerçekten dediğiniz gerçekten mantıklı.
APU Bir bilgisayar alıp minecraft bağımlısıyım zaten eski sürümden oynarım sonradan bir GTX falan ayarlarım :)

Hocam şöyle full set bir sistem önerirmisiniz peki?

Son düzenleme:

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri