Trendyol Yada Hepsiburada ölü pixel için iade

n7cati

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
225
Hepsi burada yada trendyoldan yeni monitör almayı düşünüyorum fakat ölü pixel çıkarsa monitörün servisine göndermem gerektiğini ve min 3 ölü pixelde iade değişim yaptıklarını söylüyorlar , takıntılı birisiyim ekranda ufak toz bile görsem tilt oluyorum ölü pixel çıkarsa direkt iade etmek isterim, 14 koşulsuz şartsız iade kuralı var ama ne yapabilirim bir sorun olursa?

Ayrıca iade kolay diye normalde amazondan alıyorum herşeyi pahalı olsa bile ama ürün amazonda yok ..

okankayci

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
41
Hepsi burada yada trendyoldan yeni monitör almayı düşünüyorum fakat ölü pixel çıkarsa monitörün servisine göndermem gerektiğini ve min 3 ölü pixelde iade değişim yaptıklarını söylüyorlar , takıntılı birisiyim ekranda ufak toz bile görsem tilt oluyorum ölü pixel çıkarsa direkt iade etmek isterim, 14 koşulsuz şartsız iade kuralı var ama ne yapabilirim bir sorun olursa?

Ayrıca iade kolay diye normalde amazondan alıyorum herşeyi pahalı olsa bile ama ürün amazonda yok ..
aynı soruyu bende sorcam geming.gen.trden alcam böyle bir sorun yaşamam durumunda politikası nedir. amazon gerçekten harika örnek alınmalı

fth6868

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
13
Trendyol iade alıyor diye biliyorum satıcı Trendyol olan ürünlere yönel ve almadan satıcıya soru sor kısmından sor

KS

n7cati

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
225
Trendyol iade alıyor diye biliyorum satıcı Trendyol olan ürünlere yönel ve almadan satıcıya soru sor kısmından sor
Satıcı trendyol değil soru sordum da büyük ihtimalle lenovo servisten rapor alıp iade değişim yapabilirsiniz diyecek diye düşünüyorum bekliyorum, gelişme olursa ekleme yaparım

furkangorur

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
124
amazondan aldım ölü pixel çıkmadığı halde iade ettim. İade konusunda amazon ve hepsiburadayı öneririm.

okankayci

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
41
amazondan aldım ölü pixel çıkmadığı halde iade ettim. İade konusunda amazon ve hepsiburadayı öneririm.
Hepsiburada berbat disk almıştım rezil etti beni amazon gibidi yok kol aldım bozuldu 10 ay sonra bozuldu garantiye göndermede sorun yaşadım iade aldılar yenisini aynı fiyattan gönderdiler

KS

n7cati

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
225
Hepsiburada ile trendyolun iade olayı aynı hocam , satıcı cevap verdi 3 ölü pixel çıkmazsa iade değişim yapamıyormuşum bende almadım zaten fiyatı artmış.
Amazon best amazondan başka yerden alınmaz

lckyvg

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
1,305
Monitör gibi sorun çıkma olasılığı olan ürünlerde amazonu tercih ediyorum. Soru sormuyor, uğraştırmıyor. Farklı sorunları olsada iade konusunda en iyi gibi.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Geri