tunçmatiğin aşağıda bırakacağım akım korumalı prizi kalitelimidir

Miguel Diaz

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
13
merhabalar
alacağım akım korumalı priz zararı engellermi kalitelimidir

buda sistemim
Asus Gtx 1660s
R53600x
Gskill trident z neo 16gbram
hpomen 8ac94aa monitör
asusx570-p anakart
750watlik corsair psu

MirsatBudak01

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
151
Hocam bence amazondan al derim hızlı kargo ve güvenilir ben geçen Philips in 55pus 8506 modelli TV sini almıştım ve yanında akım korumalı priz almıştım akşam aldım sabaha geldi

AlperenOlgun

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
9
Uzatmalı prizin akım koruması ne kadar etik bilemiyorum mümkünse akım koruması olan psu kullanın ve psu direkt olarak prize bağlamanızı tavsiye ederim bu saye de sıkıntı yaşamayacağınıza inanıyorum

L0ckeNN

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
82
nasıl kalitesi beni bilgilendirirseniz
Bir ürünü alırken yüksek puanlara bakma her zaman düşük puanlara bak ki eksiklerini göresin. Yoksa ürünü havadan sudan şekilde tanırsın ve kandırılmış gibi olabilirsin. Ben çok fazla ürün/eşya vesaire alan birisiyim her zaman en kötü yorumlara bakarım. Bi ara 4.5 yıldızlı bir ürün almıştım ama o kadar leş bir ürün çıkmıştı kı. Aldığım şeyde sandalye idi. Ofis sandalyesi. 2nci gün gıcırdamaya falan başlamıştı sonra kötü yorumlara bir baktım adamlar zaten bahsetmiş bunlardan ama işte salaklar abanıyor 5 puana bilmem ne vesaire. Kötü yorumlara bakarak eksiklerini görüp alabilirsin. Ya da direk videosu varsa videolarına da bakabilirsin.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri