Türk Telekom Mobil 4.5G

asoner

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Merhaba arkadaşlar.
4.5G hizmete girdiğinden beri arama yaptığım zaman karşı tarafın telefonu normalin üzerinde bir sürede çalmaya başlıyor. Ayrıca Konuşma esnasında özellikle yürürken 4.5G'den 3G'ye sinyal kaybı esnasında ya hat kesiliyor ya da 3-5 saniyelik ses kesintisi oluyor. Acaba bu problemi yalnızca ben mi yaşıyorum. Yoksa sizlerde de aynı sorun var mı?

brkbsmci06

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Belki telefonundan kaynaklı bir problem olabilir. Özellikle kullandığım LG ve Samsung markalarında seninle aynı sorunların benzerlerini yaşadım hatta karşı taraftan gelen çağrının benim telefonumda görünmemesine kadar sıkıntılar vardı. Eğer hattan kaynaklanan bir problem değil ise çağrı esnasında mobil veriyi kapat tarzı bir seçenek ile çözebilirsin diye ümit ediyorum

EmirhanPala

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
2
asoner' Alıntı:
Merhaba arkadaşlar.
4.5G hizmete girdiğinden beri arama yaptığım zaman karşı tarafın telefonu normalin üzerinde bir sürede çalmaya başlıyor. Ayrıca Konuşma esnasında özellikle yürürken 4.5G'den 3G'ye sinyal kaybı esnasında ya hat kesiliyor ya da 3-5 saniyelik ses kesintisi oluyor. Acaba bu problemi yalnızca ben mi yaşıyorum. Yoksa sizlerde de aynı sorun var mı?

Hocam şimdi haklarına girmiyelim çokta iyi çekiyo çokta güzel çekiyo çokta iyi hızlı yani bağlantı problemi vs yaşamadım ben ama 10gb lik paketi 1 haftaya bitirdim önceden 2gb yi 1 ay kullanıyordum. Para tuzağı yani Yaşasın 3G Yaşasın 2015 :)

İsmail

Administrator
Admin
Tepki
124
EmirhanPala' Alıntı:
asoner' Alıntı:
Merhaba arkadaşlar.

Hocam şimdi haklarına girmiyelim çokta iyi çekiyo çokta güzel çekiyo çokta iyi hızlı yani bağlantı problemi vs yaşamadım ben ama 10gb lik paketi 1 haftaya bitirdim önceden 2gb yi 1 ay kullanıyordum. Para tuzağı yani Yaşasın 3G Yaşasın 2015 :)

tabi haklı olabilirsin ama belki lokasyon farkı olabilir

E

expert

Guest
Alt yapı oluşurken birden fazla sorunla karşılaşabilirsiniz
Bu oturduğunuz yere de bağlı
Telefon a reset atıp demediniz mi yine

Ar-Ge

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
2
Telefonla ilgili herhangi bir sıkıntı olacağını sanmıyorum. Türk Telekom - Avea birleştiği için, avea'nın alt yapısı zaten zayıftı. İzmirin orta yerinde bile şebeke sorun oluyor. Evimin ise şehir merkezine otobüsle olan uzaklığı 15-20 dk. Buna rağmen evde sürekli şebeke gidiyor. Sizden kaynaklanan bir sorun değil operatörden kaynaklanan bir sorun. (Avea'ya ilettiğimde kabul ettiler sorunun kendilerinde olduğunu.) Evde babam telefonla konuşunca bile sürekli ses kesilmesi oluyor.
Şahsen yıllardır Turkcell kullanıyorum, memnunum.

KS

asoner

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
İkamet ettiğim konumda benzer problemi farklı marka telefonlarla ve farklı operatörlerle de yaşadım. Ama dediğim gibi özellikle 4.5G geleli daha sık yaşamaya başladım. Bu nedenle telefonun mobil şebekesini 2G/3G olarak kullanıyorum.

aliosmansen34

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Evimizde 3 operatör de sorunlu , hele yatağım resmen bermuda şeytan üçgeni gibi. Yatağıma telefonla çıkınca tüm mobil iletişim duruyor. İstanbulun göbeği fatihte merkezde bir apartmandayım

Erkin Gümüş

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Türk Telekom zaten hep sıkıntıydı gerek interneti olsun gerek birleşince mobil verisi olsun hep sıkıntılı :)

EmirhanPala

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
2
Türk telekom internet açısından katılıyorum erkine sıkıntılı ama şu türkçe 4.5g yi modemler için kotasız olarak satsa uygun fiyattan çok güzel olacak 300mbps ile istediğimizi yapabilicez ama :/

Erkin Gümüş

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
EmirhanPala' Alıntı:
Türk telekom internet açısından katılıyorum erkine sıkıntılı ama şu türkçe 4.5g yi modemler için kotasız olarak satsa uygun fiyattan çok güzel olacak 300mbps ile istediğimizi yapabilicez ama :/

Kotasız her yerde var ama elbet bi sınır oluyor hız düşümü yaşıyorsun ben ayın sonlarına doğru aşırı sıkıntı yaşıyorum

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri