Türk Telekom yanlışlıkla mobil veriyi açtım param gitti!

ramgüçveriri

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Türk Telekom da 24 TL bakiyem vardı yanlışlıkla 0.5 saniyeliğine mobile veri yi açtım kapattım ve bakiyem 17 TL'ye düştü tamamen saçmalık 7 TL birden kesilmez parayı geri iade ederler mi yoksa etmezler mi? Yanlış anlamayın 7 liranın peşinde değilim ama haksızlık yani 7 lira da kesilmez mobil veri yi açmamla kapatmam bir oldu ama yinede parayı kestiler.

mutlu

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
537
Türk Telekom da 24 TL bakiyem vardı yanlışlıkla 0.5 saniyeliğine mobile veri yi açtım kapattım ve bakiyem 17 TL'ye düştü tamamen saçmalık 7 TL birden kesilmez parayı geri iade ederler mi yoksa etmezler mi? Yanlış anlamayın 7 liranın peşinde değilim ama haksızlık yani 7 lira da kesilmez mobil veri yi açmamla kapatmam bir oldu ama yinede parayı kestiler.
İade almanız mümkün değil diye biliyorum ama yine de isterseniz müşteri hizmetleri ile görüşün durumu.

Çağdaş Işık

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
4,761
Bende kullanıyorum çok hızlı parayı bitiriyor.
Para iadesi yapacaklarını zannetmiyorum.

Blaster

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
57
Daha bugün 184 MB internetim varken doğru düzgün bir şey yapmadan 24 mb düşmüş. Bir gün için 1 GB internet paketi aldım ama onu kullanana kadar kalan 24 mb ve üstüne 66 mb daha kullandığı için 15 TL de öyle gitti. Türk Telekom'un kullanım miktarını anlık veremediğini biliyorum fakat 12 saat geriden mi geliyorsun arkadaş?

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri