Turkcell e Geçmek Mantıklı mı?

Kayhan Öztürk

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Merhaba

turkcell' e gecmeyı düşünüyorum 2 temmuzda bitecek olan platinum 10gb ' kampanyası icin 10+5 gb veriyorlar 79 tl fizzy muzik uygulaması ucretsız vb bircok kampanyası var

şuan turktelekomun 10gb 39 tl lik paketinden kullanıyorum 2 ci ayım ilk kullandığımda ayın yarısında bıtmıştı hakkım ve 250mb/ 7 tl ödeyip 85 tl fatura ödedim şimdi bu ay ise dikkat ederek kullanıyorum 11 de guncelledı ve 29 u ayın 4.46 gb kullanmışım iyi gibi geldi 5 gb daha var ama sopityfden felan cok muzik dinliyorum video izlemiyorum kolay kolay , twit insgtragm ve facebook takılıyorum , ve avm nın otopark katında calıştığım ıcın gereksız cekım bı anda gıdıyor , turkcell nasıldır gecmek mantıklımı avantajlarını gorurmurmuyum hıc turkcell kullanmadım emın olamıyorum yardımcı olursanız sevınırım .

onur.firatt

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
RE: TURKCELL' E GECMEK MANTIKLIMIDIR ? ACİL

Turkcell Türkiyede en büyük operatörlerden biri. Geçmenizi öneriyorum hem çekim kalitesi hem de verdiği hızlar gayet iyi. Şuan Turkcell kullanmaktayım gayette memnunum GNC paketleri daha da güzel eğer yaş sınırına gelmemiş iseniz.
Ayrıca yazınızı düzenlemenizi rica edeceğim içerik tamamen büyük harf.

KS

Kayhan Öztürk

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
RE: TURKCELL' E GECMEK MANTIKLIMIDIR ? ACİL

onur.firatt' Alıntı:
Turkcell Türkiyede en büyük operatörlerden biri. Geçmenizi öneriyorum hem çekim kalitesi hem de verdiği hızlar gayet iyi. Şuan Turkcell kullanmaktayım gayette memnunum GNC paketleri daha da güzel eğer yaş sınırına gelmemiş iseniz.
Ayrıca yazınızı düzenlemenizi rica edeceğim içerik tamamen büyük harf.

gnc paketlerinde mesala toplam 10 gb kullanım hakkınız var sa 5 i gece 5 i gündüz olarak biliyorum ama

KS

Kayhan Öztürk

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
onur.firatt' Alıntı:
Aynen öyle oluyor.

peki ne kadar ödüyorsunuz o pakete ? 

mantıksız değil mi ?

zaten evinizde mutlaka wifi vardır .

yarısını gunduz yarısınıda akşam kullanıp 60 tl ye yakın felan vermek mantıksız degılmıdır ?

onur.firatt

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Bu genel bir paket sana ona bunu diye ayırt edilmemiş gece dışarıda kullanımı da düşünmüşlerdir. İlla ki o paketi alacaksın diye de bir şey yok sonuçta.

Sadece alternatiflerden biri. Ama hız konusu ve çekim kalitesi gayet iyi.

Doğuşcan Kılıç

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Hocam verdiğin paranın karşılığını almak istiyordan Turkcell'i tavsiye ederim (3 operatörü de denedim)

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri