Türkiye Finans Kartın 3D Secure Telefon Doğrulamasını Değiştirme

Bulut1111

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
12
Babamın Üzerine Türkiye Finans Happy Platinum Kart Var 3D Secure Kodları Falan Babamın Telefonuna Gidiyor Benim Telefon Numarama Gelmesini İstiyorum Kartı Ben Kullanacağım Nasıl Değiştirebilirim Onu Uygulamadan Oluyor Sanarım Ama Değiştirirken Babamı Falan Ararlarmı Veya Başka Bir Şey Olur Mu

KafadanKontak

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
250
Babanızın telefonundam uygulamaya girdiğinizde iletişim bilgilerini değiştirebilirsiniz genelde. Ama sistem belki kart sahibinin telefonla aramasını da gerektiriyor olabilir. Ama telefon numarasını değiştirirsen artık bütün kartla ilgili konularda konuşmak için de sizi arayacaklardır. Babanızın haberi olmaması işinizi biraz zorlaştırır. Ama eğer zaten siz ödeyecekseniz kendi kazandığınızla veya biriktirdiğinizle, babanızın bir şey diyeceğini sanmıyorum.

BilgisayarcıGenç

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
1,269
İletişim bilgileri değişikliği eğer izin veriyorsa mobil uygulama üzerinden, babanızın telefon numarasına en azından onay kodu gönderecektir.

KS

Bulut1111

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
12
Babanızın telefonundam uygulamaya girdiğinizde iletişim bilgilerini değiştirebilirsiniz genelde. Ama sistem belki kart sahibinin telefonla aramasını da gerektiriyor olabilir. Ama telefon numarasını değiştirirsen artık bütün kartla ilgili konularda konuşmak için de sizi arayacaklardır. Babanızın haberi olmaması işinizi biraz zorlaştırır. Ama eğer zaten siz ödeyecekseniz kendi kazandığınızla veya biriktirdiğinizle, babanızın bir şey diyeceğini sanmıyorum.
Uygulamada Bilgilerimi Güncelleme Yerinde Cep Telefonu Ekleme Yeri Varda Bilmiyorum Oluyormu Bide Babam Biraz Sinirli Bi Tip Ondan Bilmesini İstemiyorum

mutlu

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
537
3D secure şifresi gelecek telefon numarası bankadan değiştirebilir. Mobil uygulamadan iletişim için değiştirseniz bile ana numara kalacaktır. Bankadan değiştirseniz bile bu defa da babanız o numara ile işlem yapamaz. Mesela mobil uygulamaya girerken gelecek şifre de size gelecektir.

Babanızdan bu kart için size ek kart çıkarmasını isteyebilirsiniz. Hem daha kolay olur hem de uğramamış olursunuz.

KS

Bulut1111

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
12
3D secure şifresi gelecek telefon numarası bankadan değiştirebilir. Mobil uygulamadan iletişim için değiştirseniz bile ana numara kalacaktır. Bankadan değiştirseniz bile bu defa da babanız o numara ile işlem yapamaz. Mesela mobil uygulamaya girerken gelecek şifre de size gelecektir.

Babanızdan bu kart için size ek kart çıkarmasını isteyebilirsiniz. Hem daha kolay olur hem de uğramamış olursunuz.
babam kartı kullanmıyo Abime telefon alırken verdiler kartı bitince taksiti kullanmadılar ben kullanmak istiyom ondan 3d secure şeyini değiştirmek istiyorum bankaya falan gidip değiştirmem mümkün deil pek

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri