😍 Turknet 😍 6 ay 142TL Sabit Fatura İle Sınırsız İnternet Keyfi 😍

furkangorur

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
124
Selamlar

Davetiye kodum ile Turknet internet aboneliği alan kişiler ilk ay ki fatura ödemesinden sonra ki 6 ay boyunca 142 TL ödeme yapıyor. (Kısaca 1. ay 172TL normal fatura tutarı ödedikten sonra ki 6 ay boyunca 142TL aylık ödemeniz oluyor ) [ Aylık 28TL indirim oluyor]

3682292134.png

Davetiye kodum; KVC78KR13FHW

Turknet aboneliği alırken müşteri hizmetlerine davetiye kodum var demeniz yeterli. -Teşekkürler

ibrahimunaLife

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
347
Selamlar,

Karşılıklı indirim olacağı için forum yönetimi tarafından onay verildi. Aslında ben imza kısmında kullanabilir miyim şeklinde sorduğumda bu cevabı almıştım. Ayrıca yukarıda ki bilgilere ekleme yapmak gerekirse,
Referans ile abonelik başlattığınızda iki tarafta 6 ay boyunca (düzenli ödeme yapıldığı durumda geçerli) indirim sağlanır. Her bir davet için bu koşul devam etmekte.

KS

furkangorur

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
124
Selamlar,

Karşılıklı indirim olacağı için forum yönetimi tarafından onay verildi. Aslında ben imza kısmında kullanabilir miyim şeklinde sorduğumda bu cevabı almıştım. Ayrıca yukarıda ki bilgilere ekleme yapmak gerekirse,
Referans ile abonelik başlattığınızda iki tarafta 6 ay boyunca (düzenli ödeme yapıldığı durumda geçerli) indirim sağlanır. Her bir davet için bu koşul devam etmekte.
Doğrudur. Çift taraflı bir avantaj sağlanıyor burada

Muamma61

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
145
Bizim burada alt yapı desteklemiyor :D Öyle garantine bölgedeyiz zamanında geçecektim. Sadece Türk Telekom var o da bakır kablo :)

KS

furkangorur

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
124
Bizim burada alt yapı desteklemiyor :D Öyle garantine bölgedeyiz zamanında geçecektim. Sadece Türk Telekom var o da bakır kablo :)
ttneti arayıp Santral Kodunu istiyorum diyin. Size kod verecek sonra Turkneti arayıp santral kodu ile altyapı sorgulamak istiyorum diyin. TTNET aldığınız için büyük ihtimal turknette olur ama adreslerde sürekli yanlışlık oldugundan dolayı santral kodu ile direk abonelik geçişi bile yapabilirsiniz.

TT kullanıyorum diğer sağlayıcılara yada TT ye baktığımda altyapı 0 olarak gözüküyor :D
üstte yazdım hocam yorumumu okuyun bende TTNET fiber altyapı vardı fakat adresten altyapı çıkmıyordu. Bu santral kodu sayesinde turknet adresimi gördü

Muamma61

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
145
ttneti arayıp Santral Kodunu istiyorum diyin. Size kod verecek sonra Turkneti arayıp santral kodu ile altyapı sorgulamak istiyorum diyin. TTNET aldığınız için büyük ihtimal turknette olur ama adreslerde sürekli yanlışlık oldugundan dolayı santral kodu ile direk abonelik geçişi bile yapabilirsiniz.

üstte yazdım hocam yorumumu okuyun bende TTNET fiber altyapı vardı fakat adresten altyapı çıkmıyordu. Bu santral kodu sayesinde turknet adresimi gördü
Sorun geçiş değil ki alt yapıyı düzeltmedikten sonra niye geçiş yapayım. Benim için önemli olan alt yapıyı yenilemeleri. Türkcell Süper online de gelse aynı alt yapıyı kullanıyor. Saçmalık orada başlıyor zaten. diyorum alt yapıyı değiştir bana kaliteli bir kablo çek yok öyle olmuyor eeee ha Türk Telekom an aldım ha Türknet den aynı sonuç olarak 17 yıllık kullanıcı olduğum için zaten az para veriyorum. Niye daha fazla para verip de başka bir yere geçeyim. Ben bunun için dilekçe bile yazdım hem de 7 kere ama nafile sistem yeme sistemi :)

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri