TürkNet İnternet Alamıyorum

khzuri

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Arkadaşlar oturduğum yerde turktelekom super online ve fibernet var destekliyor ama Turknet in sitesinden adresi girip sorguladığımda adresinizde sinyal bağlantısı bulunmadığın işleme devam edemiyoruz diyor süperonline ve fibernet altyapısı olmasına rağmen

pcdoktoru

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
RE: TURKNET İNTERNET ALAMIYORUM

şuan bir internet bağlımı bağlı bir internet varsa ara direk geçiş yap adresini ve alt yapını direk bulabilirler

russ

Cezalı Üye
Cezalı Üye
Tepki
0

Türknet fiber altyapıyı kiralamıyor o yüzden fiberi olanlar Türknet kullanamıyor ama Netspeedin fiber tarifesi var hem uygun hem çok iyi ona geç derim Oris Telekom a da bak derim

Enes Değirmenci

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
0

Forumdan daha kendimizi banlayamadım @Russ. Ondan dolayı önemli kişiler hala burada. İçin rahatmı diye sormuşsun seni banlayınca sanırım rahat olacak ;)

Enes Değirmenci

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
0

khzuri' Alıntı:
Arkadaşlar oturduğum yerde turktelekom super online ve fibernet var destekliyor ama Turknet in sitesinden adresi girip sorguladığımda adresinizde sinyal bağlantısı bulunmadığın işleme devam edemiyoruz diyor süperonline ve fibernet altyapısı olmasına rağmen

Hocam adresinizi özelden iletin. Alt yapı kontrolünü yaptırayım ona göre geri dönüş sağlarım size

KS

khzuri

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0

pcdoktoru' Alıntı:
şuan bir internet bağlımı bağlı bir internet varsa ara direk geçiş yap adresini ve alt yapını direk bulabilirler
 İnternet bağlı ama komşudan alıyorum interneti

russ' Alıntı:
Türknet fiber altyapıyı kiralamıyor o yüzden fiberi olanlar Türknet kullanamıyor ama Netspeedin fiber tarifesi var hem uygun hem çok iyi ona geç derim Oris Telekom a da bak derim

Reis turkneti aradım fibernet var dedim ev telefonundan internet alabilirmiyim dedim evet alabilirsin dediler 2 gün sonra bidaha aradım bu seferde alamazsın diyor

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri