Turknet Tercih Edilmeli Mi?

mami0715

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
15
Merhaba arkadaşlar. Bildim bileli Türk Telekom kullanıyorum. 1 veya 2 ay içerisinde de taahhüdüm son bulacak ve yeni bir operatör arayışı içerisindeyim. Aklıma ilk gelen firma TurkNet oldu. Daha önce Superonline tecrübemiz çok kötü oldu. (gelip interneti bağlamadılar 4 ay xD) bu yüzden aklıma yatan ilk firma TurkNet. Altyapım 86 Mbps'ye kadar destekliyor.

Sizce TurkNet'e geçmek mantıklı olur mu çünkü verebildikleri kadar hız veriyorlar ve Türk Telekom sürekli bahane bulup sunduğu hızı vermiyor.

Bunun yanında TurkNet'e başvuru süreci nasıl işliyor? Internette nasıl olacağı yazıyor fakat yazılanla işleyiş farklı oluyor. Sizler tecrübenizi anlatırsanız güzel olur. e-Devlet onay falan hızlı diyorlar ama sizden dinlemek ve tecrübelerinizi almak istedim.

Deagle

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
3
Yaklaşık 1 yıldır TürkNet kullanıyorum. Altyapının desteklediği hızı veriyorlar belki en fazla 4-5 MB fark oluyordur. Sadece 1 Hafta önce bölgede bulunan arıza yüzünden 3 günlüğüne internet gitti başka bir sorunla karşılaşmadım.

İnternetin bağlanması bizde uzun sürde ama bu azcık bizim problemimizdi (2-3 Hafta).

Kullandığıma memnunum, daha önce Türk Telekom, Turkcell ve Vodafone kullandım hepsinden kat kat daha iyidi benim yaşadıklarıma göre.

(Bu arada iyi de bir Modem'in olması lazım, modem vermiyorlar diye biliyorum. Biz Teknosa'dan 1500'e modem almıştık, Sen de araştırıp ihtiyacın olanı alabilirsin.)

Son düzenleme:

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri