TürkNet

Mert Çalışkan

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
[font=Helvetica, Arial, sans-serif][font=Helvetica, Arial, sans-serif]Arkadaşlar hepinize merhaba :rolleyes:  Sizlere bir sorum olacak internet servis sağlayıcıları ile ilgili şuan TürkTelekom kullanıyorum 16 mbps 100 GB Akk paketi 50 Tl teklif verdiler aynı zamanda TürkNet ise 64 mbps hız Akk siz internet teklifini 60 TL verdiler(bulunduğum bölgeye alt yapısı Akk'siz interneti destekliyormuş) açık ara türknet'in verdigi paket daha iyi ama çevremde hiç türknet kullanan yok kalitesinden emin değilim internette de düzgün bilgiye ulaşamadım acaba aranızde TürkNet kullanan ya da TürkNet'in hizmeti hakkında bilgisi olan ya da kullanan var mı?(TürkTelekom'da ev teefonu tahattütü sürem 11 ay daha oldğunu söyleyince TürkNet müşteri temsilcisi tahattüt bozumundaki ceza ücretinin 120 TL'sini biz karşılayacağız dedi ama tahattüt bozdurduğumda ne kadar ücret ödeyeceğim bilmiyorum)Yer olarak Denizli/Merkez'de oturuyorum ilginiz için teşekkür ederim  ;) [/font][/font]

KS

Mert Çalışkan

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Kesinti falan yaşıyor musunuz hiç? Mesela ping durumu oyunlarda nasıl oluyor?

onur.firatt

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
TurkNet eskiye nazaran kendini çok geliştirdi ve firma olarak büyük yatırım ve atılımlar yaptı. Kullanan tanıdıklarım var gayet memnunlar gönül rahatlığı ile geçebilirsin. TurkNet i tekrar ara bilgi alıyormuş gibi biraz laf yap adamlarla kendini kararsız göster bana taahhüt ücretini ödemeyi de teklif ettiler biraz kararsız görün.

KS

Mert Çalışkan

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
onur.firatt' Alıntı:
TurkNet eskiye nazaran kendini çok geliştirdi ve firma olarak büyük yatırım ve atılımlar yaptı. Kullanan tanıdıklarım var gayet memnunlar gönül rahatlığı ile geçebilirsin. TurkNet i tekrar ara bilgi alıyormuş gibi biraz laf yap adamlarla kendini kararsız göster bana taahhüt ücretini ödemeyi de teklif ettiler biraz kararsız görün.
Dostum tamamen mi ödemeyi teklif ettiler eğer böyle bir teklif varsa çok iyi değil mi?Birde hangi tahattütü ödemeyi teklif ettiler ev telefonu mu yoksa interneti mi ::)evabın için teşekkürler :angel:

onur.firatt

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Ayrı ayrı sormadım ama taahhüt var ise biz öderiz masrafsız şekilde nakil yaparız dediler isterseniz bize yetki verirseniz sizi diğer operatör ile muhatab etmeden biz konuşarak halledebiliriz dediler.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri