Turknet

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Y1Guney

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Arkadaslar bu turknetten bir turlu ayrilamiyorum, musteri hizmetlerini ariyorum muhattabim da yok. Direk kapatmak istiyorum nasil yapicam lutfen yardimci olun. Abone olmak cok kolay, ayrilmasi o kadar zor ki anlatamam. Aranizda aboneligini bitiren veya iptal ettiren var mı? Lütfen yardımcı olun bana.

BilgisayarcıGenç

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
1,269
Y1Guney' Alıntı:
Arkadaslar bu turknetten bir turlu ayrilamiyorum, musteri hizmetlerini ariyorum muhattabim da yok. Direk kapatmak istiyorum nasil yapicam lutfen yardimci olun. Abone olmak cok kolay, ayrilmasi o kadar zor ki anlatamam. Aranizda aboneligini bitiren veya iptal ettiren var mı? Lütfen yardımcı olun bana.

Email üzerinden iletişime geçebilirsiniz

Enes Değirmenci

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
0
Y1Guney' Alıntı:

Hocam musterti hizmetlerini Türk Net kapattı Facebook tan iletişime geçebilirsiniz yada e mail atarak

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri