TürkNet'e geçmeli miyim?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

MertCooo

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
3
Arkadaşlar vodafone aboneliğimin bitmesine az kaldı.Bende TürkNet'e geçmeyi düşünüyorum fakat biraz araştırdım ve teknik destek konusunda sıkıntı yaşayanlar olmuş.Açıkçası beni bu durum kararsız bıraktı.Sizce 99 TL olan paketine geçmeli miyim?

BeratG

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
MertCooo' Alıntı:
Arkadaşlar vodafone aboneliğimin bitmesine az kaldı.Bende TürkNet'e geçmeyi düşünüyorum fakat biraz araştırdım ve teknik destek konusunda sıkıntı yaşayanlar olmuş.Açıkçası beni bu durum kararsız bıraktı.Sizce 99 TL olan paketine geçmeli miyim?

Selamlar,
Uzun Senelerdir Turknet abonesiyim, şuana kadar hiç sorun sıkıntı yaşamadım. online ticket atarsanız size site üzerinden veya telefonunuz üzerinden geri dönüşlerini sağlıyorlar. Altyapıdan altyapıya kalite standartları değişiyor, deneyip görmeniz gerekiyor. Herhangi bir sözleşmeniz olmadığı için istediğiniz zaman ayrılabilirsiniz. sorun çıkarsa çok büyük bir kaybınız olmayacak fakat işler beklediğiniz gibi giderse diğer firmalara göre çok büyük rahatlık yaşıyacaksınız.

KS

MertCooo

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
3
BeratG' Alıntı:
MertCooo' Alıntı:

Selamlar,
Uzun Senelerdir Turknet abonesiyim, şuana kadar hiç sorun sıkıntı yaşamadım. online ticket atarsanız size site üzerinden veya telefonunuz üzerinden geri dönüşlerini sağlıyorlar. Altyapıdan altyapıya kalite standartları değişiyor, deneyip görmeniz gerekiyor. Herhangi bir sözleşmeniz olmadığı için istediğiniz zaman ayrılabilirsiniz. sorun çıkarsa çok büyük bir kaybınız olmayacak fakat işler beklediğiniz gibi giderse diğer firmalara göre çok büyük rahatlık yaşıyacaksınız.

Teşekkürler.Sanırsam geçeceğim.

sisou

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
2
Cvp: TürkNet'e geçmeli miyim?

100 TL'ye başka bi ISS'den 100MBps alamazsınız. Teknik destek konusunda da sadece bir kez işim düştü, onda da 24 saat içinde yardımcı oldular ve sorunum çözüldü.

Berkant57

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
15
Cvp: TürkNet'e geçmeli miyim?

kötü mazim oldugu için ben tavsiye etmiyorum 
-1

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri